Набор головок с трещеткой KING ROY 020MJA


Нет в наличии
657 грн.
Наличные:
657 грн
Безнал:
788 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING ROY 020MJA - Набор головок и трещетка

Набор KING ROY 020MJA представляет собой комплект торцевых головок с трещоткой. Комплект является полупрофессиональным и отлично подходит для выполнения не сложных задач при работе с крепежом в условиях домашней мастерской ли гаража. В комплект входит 18 торцевых головой с шестигранным профилем размерами 8-32 мм, трещотка на 72 зуба с эргономичной пластиковой ручкой. Все инструменты имеют
Читать полностью
Технічні параметри:

KING ROY 020MJA - Набір головок і трікачка

Набір KING ROY 020MJA є комплект торцевих головок з тріскачкою. Комплект є напівпрофесійним і відмінно підходить для виконання нескладних завдань при роботі з кріпленням в умовах домашньої майстерні чи гаража. У комплект входить 18 торцевих головою з шестигранним профілем розмірами 8-32 мм, тріскачка на 72 зуба з ергономічною пластиковою ручкою. Всі інструменти мають посадковий квадрат 1/2 ". Набір виготовлений зі сплаву на основі хромванадієва стали, до складу даного типу стали входять легуючі компоненти, що забезпечує високі якісні показники, такі як стійкість до високих навантажень і корозії, висока твердість і зносостійкість. Набір поставляється на пластиковому планшеті.
Торцеві головки є інструментом, який особливо актуальний серед автомобілістів, так як є засобом найбільш зручним і ефективними при роботі з болтами і гайками. Торцева головка може бути альтернативою для гайкового ключа або повністю замінити його. Даний інструмент більш ефективний при розкручуванні кріпильних елементів зі стертими гранями. Торцева головка контактує з поверхнею болта або гайки, таким чином легше відкручуючи елемент.
Тріскачка послужить прекрасним завершенням комплекту торцевих головок, так як з нею найзручніше працювати. Тріскачка допоможе при роботі в тисненням і важкодоступних місцях, так як при малій амплітуді повороту дасть можливість відкрутити або закрутити кріплення.

Тип
Набор головок с трещеткой
Конструкция
Обычные
Квадрат
1/2
Диаметр
24, 22, 21, 19, 18, 17, 16, 15, 14, 13, 12, 11, 10, 9, 32, 8, 30, 27 (мм)
Количество единиц в наборе
20

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING ROY» в категории «Головка торцевая»
Показать все модели