Полироль TURTLE WAX Speed Polish 500мл 52752/FG8354


Есть в наличии
277 грн.
Наличные:
277 грн
Безнал:
346 грн
301 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Turtle Wax Speed Polish - Быстрый полироль

Полироль Turtle Wax "Speed Polish" (500мл) оправдивает свое название. Этот быстродейственный и эффективный полироль, который не только восстанавливает цвета но быстро и безопасно очищает потускневшую лакокрасочную поверхность. Этот полироль безопасен в использовании как с стеклом, так и с пластиком, не наносит ему вред. Хорошо удаляет различные царапины, высохшие капли на стеклах и на кузове,
Читать полностью
Технічні параметри:

Turtle Wax Speed Polish - Швидкий поліроль

Поліроль Turtle Wax "Speed Polish" (500мл) виправдовує свою назву. Цей швидкодіючий і ефективний поліроль, який не тільки відновлює колір, але швидко і безпечно очищає потьмянілу лакофарбову поверхню. Цей поліроль безпечний у використанні як з склом, так і з пластиком, що не завдає йому шкоди. Добре видаляє різні подряпини, висохлі краплі на склі і на кузові, також якісно працює і з фарами. У своєму складі має воски, за допомогою яких повертається колишній колір і блиск всіх типів лакофарбових покриттів.
Поліроль Turtle Wax "Speed Polish" - м'яко знімає бруд і окислення, не залишає подряпин і не вимагає трудомісткого втирання.
Спосіб застосування: найперший крок - потрібно наносити засіб тільки на суху і чисту поверхню, попередньо добре струснувши флакон. Далі потрібно нанести 30 мл складу в центр аплікатора і нанести на поверхню, за допомогою кругових рухів. Останній крок необхідно з допомогою чистої тканини або сильного напору води видалити залишки поліроля.
Поліроль Turtle Wax "Speed Polish" вважається найшвидшим поліролем в історії автокосметики, переконатися в його швидкодії Ви можете особисто.

Тип
Полироль
Объем
500 (мл)
Применение
Кузов
Цветовой эффект
Прозрачный
Способ нанесения
На сухую
Дополнительно
С аппликатором

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TURTLE WAX» в категории «Полироль»
Показать все модели