Нет в наличии
66 грн.
Наличные:
66 грн
Безнал:
79 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
King C-1023 - Пыльник
Основные характеристики:
• Высокое качество
• Длительный срок службы
• Сильный материал
Пыльник - это защитный чехол, который надевается поверх устройства и предотвращает внутреннюю часть устройства, а также его смазочные материалы от внешних частиц и грязи. Помимо защиты от проникновения посторонних частиц, пыльник также предотвращает утечку смазочных материалов из сборки, так как он плотно прилегает к сборке, которую он защищает.
Читать полностью
King C-1023 - Пильник
Основні характеристики:
• Висока якість
• Тривалий термін служби
• Сильний матеріал
Пильник - це захисний чохол, який надягається поверх пристрою і запобігає виріб із середини, а також його мастильні матеріали від зовнішніх часток і бруду. Крім захисту від проникнення сторонніх часток, пильовик також запобігає витоку мастильних матеріалів з збірки, так як він щільно прилягає до збірки, яку він захищає. Установка автоматичного пильовика виконується на тих механізмах, де існує велика ймовірність несприятливих впливів, що впливають на їх безперебійне функціонування під час роботи автомобіля. Пильник - звичайна деталь, через яку шарніри з рівними кутовими швидкостями можуть провалитися заздалегідь.
Коли пильовик встановлені на транспортному засобі, вони постійно роблять те, що піддається впливу будь-якого виду механічної дії. Він виконаний з досить гнучкого і еластичного матеріалу. Зрештою, він повинен постійно витримувати свої рясні і змінні навантаження.

Тип
Пыльник
Вид
Универсальные
Цвет
черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Ручка КПП/Насадка на руль»
Показать все модели