Нет в наличии
100 грн.
Наличные:
100 грн
Безнал:
120 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King 12/24V KST-0224 / WF-021 - Цифровой автомобильный вольтметр

Цифровой автомобильный вольтметр King 12/24V KST-0224 / WF-021 имеет много преимуществ и предназначен для анализа просадки и выброса напряжения. Он выполняет функцию защиты автомобиля от выхода устройств из строя. Вольтметр производителя King имеет высокое качество и долгий период эксплуатации.
Очень много автомобилистов имеют в своем арсенале такое незаменимое
Читать полностью
Технічні параметри:

King 12/24V KST-0224 / WF-021 - Цифровий автомобільний вольтметр

Цифровий автомобільний вольтметр King 12/24V KST-0224/WF-021 має багато переваг і призначений для аналізу просадки і викиду напруги. Він виконує функцію захисту автомобіля від виходу пристроїв з ладу. Вольтметр виробника King має високу якість і довгий період експлуатації.
Дуже багато автомобілістів мають в своєму арсеналі такий незамінний пристрій, як вольтметр для автомобіля, пояснюючи, це такими трьома факторами: автомобільний вольтметр дозволяє здійснювати контроль величини напруги мережі в реальному масштабі часу.
На основі аналізу характеристик вольтметра можна визначити навантаження на генератор, що важливо в зимову пору року, коли температура низька.
Можливість об'єктивної оцінки ефективності роботи мережі автомобіля.
Панель приладів автомобіля не дозволяє здійснювати контроль за умовами роботи системи генерації постійного струму. Встановивши вольтметр в автомобіль, водій отримує можливість контролювати продуктивність регулятора напруги, забезпечуючи тим самим довгострокову продуктивність і надійне живлення від батарей, зводячи до нуля ймовірність виходу з ладу дорогого акумулятора.

Тип
Вольтметр
Тип работы
цифровой
Дисплей
светодиодная индикация
Тип питания
прикуриватель

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Тестер напряжения»
Показать все модели