Очиститель Sonax 0,3л 334202


Нет в наличии
199 грн.
Наличные:
199 грн
Безнал:
239 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sonax 0,3л 334202 - Средство для удаления битума

Sonax 0,3л 334202 - очищает лак и хромированные поверхности от дёгтя, битумных пятен и масла. Даже загрязнения на нижней части автомобиля быстро и полностью устраняются удаляются этим средством без применения скребка и силы. Распрыскивается из любого положения. Не содержит растворителей, поэтому не влияет на лако-красочную поверхность негативно. Но при этом очищает даже очень глубокие и
Читать полностью
Технічні параметри:

Sonax 0,3л 334202 - Засіб для видалення бітума

Sonax 0,3л 334202 - очищає лак і хромовані поверхні від дьогтю, бітумнмх плям і масла. Навіть забруднення на нижній частині автомобіля швидко і повністю усуваються та видаляються цим засобом без застосування скребка та сили. Розпирскується з будь-якого становища. Не містить розчинників, тому не впливає на лако-барвисту поверхню негативно. Але при цьому очищає навіть дуже глибокі і старі сліди бруду з кузова вашого автомобіля.
Антибітум Sonax 0,3л 334202 також очистить масляні плями, сліди смоли. Ідеально підходить для очищення днища автомобіля, щоб оновити забруднені з роками вузли. Очищає самостійно, не вимагає сильного тертя.
Спосіб застосування: рівномірно розпиліть очищувач смоли на поверхню автомобіля. Дайте час, щоб рідина попрацювала з брудом як слід - не чіпайте поверхню хвилину-дві-три. Після цього ретельно витріть поверхню серветки з мікрофібри. До застосування краще збити бруд водою, щоб засіб працював тільки з глибоко в'ївшимися плямами і слідами смоли.

Объем
0.3 (л)
Очищает от
битума
Подходит для
лакокрасочного покрытия
Упаковка
аэрозоль
Консистенция
жидкая

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sonax» в категории «Очиститель»
Показать все модели