Ремень стяжной Азовтранскомплект ПКВ 3т-6м


Нет в наличии
250 грн.
Наличные:
250 грн
Безнал:
300 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Азовтранскомплект ПКВ 3т-6м - Ремень стяжной

Во время транспортировки тяжелого груза весьма важно, чтоб он был надежно закреплен, ведь это влияет как на сохранность груза, так и на безопасность самого водителя. В таком случае без стяжки для груза с натяжным механизмом и крюками не обойтись. Стяжные ремни Азовтранскомплект представляют собой ленты или стропы. Они предназначены специально для закрепления грузов в период транспортировки на
Читать полностью
Технічні параметри:

Азовтранскомплект ПКВ 3т-6м - Ремінь стяжний

Під час транспортування важкого вантажу вельми важливо, щоб він був надійно закріплений, адже це впливає як на збереження вантажу, так і на безпеку самого водія. У такому випадку без стяжки для вантажу з натяжним механізмом і гаками не обійтися. Стягнуті ремені Азовтранскомплект представляють собою стрічки або стропи. Вони призначені спеціально для закріплення вантажів під час транспортування на автомобілі, трейлері, літаку і судах. З їх допомогою запобігається мимовільне сповзання вантажу і його переміщення. До характерних особливостей вантажних стяжних ременів варто віднести еластичність і легкість. Стрічка є текстильною та володіє м'якістю, завдяки чому не пошкоджує вантаж і гарантує збереження товарного вигляду предметів, що перевозяться. Перевагою також є те, що експлуатація ременів максимально проста, чим значно знижуються витрати на вантажно-розвантажувальні роботи.
 
Ремінь Азовтранскомплект ПКВ 3т-6м має довжину 6 м. Матеріалом виготовлення ременя послужив високоякісний поліестер. Його відмінною рисою вважається підвищена міцність і еластичність.
 
Конструкція кріплення ременя має гак з одного боку, за допомогою чого гарантується надійне і безпечне закріплення вантажу. Дані ремені розраховані на максимальне навантаження до 3000 кілограм. Ремені Азовтранскомплект виконані в помаранчевому кольорі.

Тяговое усилие
3 (т)
Длина троса
6 (м)
Ремней в комплекте
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Азовтранскомплект» в категории «Ремень стяжной»
Показать все модели