Буксировочные тросы Азовтранскомплект РБ КК 5т-6м


Нет в наличии
493 грн.
Наличные:
493 грн
Безнал:
592 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Азовтранскомплект РБ КК 5т-6м - Трос буксировочный

Специально спроектированные буксировочные тросы Азовтранскомплект станут эффективным решением во время вытаскивания застрявшего внедорожника при наличии еще одного автомобиля. Буксировочная стропа растягивается под нагрузкой, чтобы избежать разрыва. Данные буксировочные тросы являются тканевыми и весят гораздо меньше металлических. Буксировочный трос рекомендуется для большинства
Читать полностью
Азовтранскомплект РБ КК 5т-6м - Трос буксирувальний

Спеціально спроектовані буксирувальні троси Азовтранскомплект стануть ефективним рішенням під час витягування застряглого позашляховика при наявності ще одного автомобіля. Буксировочна стропа розтягується під навантаженням, щоб уникнути розриву. Дані буксирувальні троси є тканинними і важать набагато менше металевих. Буксирувальний трос рекомендується для більшості автомобілів. Всі буксирувальні троси Азовтранскомплект зроблені в Україні і протестовані на міцність.

Для успішного подолання бездоріжжя необхідно мати при собі такелаж. Під час зборів в поїздку потрібно переконатися, що в арсеналі автомобіля є весь необхідний інструмент для гарантії безпечної і безпроблемної подорожі як для Вас, так і для ваших пасажирів.

У той час, коли доля Вашого автомобіля залежить виключно від смужки тканини, безсумнівно необхідно вибирати найкраще. Буксирувальні троси Азовтранскомплект виробляються відповідно до найсуворіших стандартів. Буксирувальні стропи Азовтранскомплект здатні гарантувати безпеку, адже перебуваючи у Вас в багажнику вони допоможуть вийти з непередбаченої ситуації. І навіть якщо ви самостійно не можете виплутатися зі складної дорожньої проблеми, то Ваш приятель на автомобілі без сумніву зможе Вам допомогти.

Модель Азовтранскомплект РБ КК 5т-6м здатна витримати навантаження до 5 тонн і має довжину 6 метрів. Матеріалом виготовлення троса послужила синтетична стрічка з поліестеру. Вона відрізняється підвищеною міцністю і надійністю, а також має коефіцієнт запасу міцності: 7:1. Даний продукт оснащений кріпленням гак-гак.

Материал
Синтетика
Максимальная нагрузка
5 (тонн)
Длина
6 (м)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Азовтранскомплект» в категории «Буксировочные тросы»
Показать все модели