Щетка King 8" KS-20


Нет в наличии
111 грн.
Наличные:
111 грн
Безнал:
133 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King 8" KS-20 - Щетка

Чтобы автомобиль оставался всегда в отличном состоянии и его покрытие не подвергалось коррозии, за ним необходимо правильно и качественно ухаживать и смотреть. Вся грязь и пыль, которая наседает на покрытие автомобиля может содержать агрессивные вещества, которые могут повреждать поверхность кузова и других деталей автомобиля. Следовательно правильных уход будет защищать покрытие поверхностей автомобиля и продлевать
Читать полностью
Технічні параметри:

King 8" KS-20 - Щітка

Щоб автомобіль залишався завжди у відмінному стані і його покриття не піддавалося корозії, за ним необхідно правильно і якісно доглядати і дивитися. Весь бруд і пил, який насідає на покриття автомобіля може мати агресивні речовини, які можуть пошкоджувати поверхню кузова і інших деталей автомобіля. Отже правильних догляд захищатиме покриття поверхонь автомобіля і продовжуватиме їх термін служби.
Щітки для прибирання та миття автомобіля є відмінними помічниками. Скребок для стяжки води стане хорошим інструментом. При цьому він дуже компактний і зручний у використанні. Після застосування скребок не залишає слідів розводів. Скребок при роботі з ним не буде вислизати з рук. Робоча поверхня скребка - силікон. Такий матеріал гарантує безпеку покриття автомобіля. Щітка для ручного миття гарантує максимальну чистоту автомобіля. Щетина забезпечить чистоту і не пошкодить лакофарбову поверхню кузова. Для зручності використання ручка оснащена поролоновими вставками, які не дають щітці вислизати з рук. Після мийки щітка не залишає розводів і слідів. Рекомендовано після прибирання даною щіткою витирати поверхні сухою серветкою.

Ручка
длинная, телескопическая
Предназначены для
мытья стекол
Тип
Водосгон
Бренд
King

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Щетка»
Показать все модели