Нет в наличии
99 грн.
Наличные:
99 грн
Безнал:
119 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Азовтранскомплект G209 4,75т - скоба такелажная

Такелажные скобы созданы специально для применения в виде съемных связок для соединения стальных канатов или цепей в грузоподъемных и статичных системах. Монтаж скоб осуществляется в отверстия траверс, балок, двигателей и другого оборудования с целью дальнейшего присоединения к ним грузоподъемного приспособления и проведения грузоподъемных работ. Скобы бывают с предохранительным контрящим
Читать полностью
Технічні параметри:

Азовтранскомплект G209 4,75т - скоба такелажная

Такелажні скоби створені спеціально для застосування в вигляді знімних зв'язок для з'єднання сталевих канатів або ланцюгів в вантажопідйомних і статичних системах. Монтаж скоб здійснюється в отвори траверс, балок, двигунів та іншого обладнання з метою подальшого приєднання до них вантажопідйомного пристосування і проведення вантажних робіт. Скоби бувають із запобіжним контрящім болтом (призначені для довгострокових і постійних завдань) або гвинтовими штифтами (призначені для завдань не постійного характеру).

Скоби такелажні Азовтранскомплект мають вантажопідйомність від 0,5 до 120 тонн і коефіцієнт запасу міцності 6: 1 і 4: 1 в залежності від модифікації. Матеріалом виготовлення скоб послужила легована сталь з покриттям з гарячого цинкування. Всі скоби мають високу якість і відповідають стандарту EN 13889.

Скоба такелажная Азовтранскомплект G209 4,75т є сполучною, складовою частиною різноманітних вантажопідіймальних машин, а також пристроїв для кріплення вантажу (такелажу). Її можливо застосовувати в підйомних системах як додатковий елемент з'єднання обладнання з ланцюгами, канатами або іншими, для його фіксації або підйому. Дана модель є омега-образної і здатна витримувати навантаження до 4,75 тонни.

Тип
Скоба (Шакл)
Вид
Омега-образные
Тяговое усилие
4750 (кг)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Азовтранскомплект» в категории «Такелажные скобы / крюки / блоки»
Показать все модели