Нет в наличии
2160 грн.
Наличные:
2160 грн
Безнал:
2592 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Азовтранскомплект HSH 1.5т-3м - таль рычажная

Таль создана специально для использования на складах во время погрузочно-разгрузочных работ. Она представляет собой переносное подъемное устройство, управление которого легко осуществляется с помощью цепи. Устройство оборудовано трансмиссионным механизмом и имеет симметрично расположенные храповые механизмы. Таль Азовтранскомплект HSH изготовлена в виде оси, на которой располагается цепь.
Читать полностью
Технічні параметри:

Азовтранскомплект HSH 1.5т-3м - таль важільна

Таль створена спеціально для використання на складах під час вантажно-розвантажувальних робіт. Вона являє собою переносний підйомний пристрій, управління якого легко здійснюється за допомогою ланцюга. Пристрій обладнаний трансмісійним механізмом і має симетрично розташовані храпові механізми. Таль Азовтранскомплект HSH виготовлена ​​у вигляді осі, на якій розташовується ланцюг. Дана таль користується популярністю в автомобільних майстернях, на СТО, на складах, в цехах, коморах, на сцені для підйому декорацій. Таль Азовтранскомплект HSH є переносною і здійснює свою роботу, в більшості випадків, підвішеній за гак до переносної вагонетки. Таль Азовтранскомплект є ручною і приводиться в дію за допомогою зусиль людини, не використовуючи додаткові джерела енергії. Завдяки чому, модель економічна і безпечна для навколишнього середовища. Даний інструмент дозволяє піднімати, опускати і утримувати вантажі під час виконання різних робіт. Ланцюг має підвищену міцність і відповідає чинним міжнародним вимогам. Крюковий блок має виняткову міцність. Цей пристрій стійкий до різних механічних пошкоджень.

Таль Азовтранскомплект HSH 1.5т-3м призначена для підйому легких і середніх вантажів. Модель має покриття з забарвлення і коефіцієнт запасу міцності 2: 1. Її максимальна вантажопідйомність становить 1.5 тонни. Довжина ланцюга становить 3 метри, що дозволяє піднімати вантаж на аналогічну висоту. Діаметр кола даної моделі - 8 мм. Зусилля на рукоятці - 220 H. Маса пристрою без ланцюгів становить 11 кг. Пакувальні розміри даної талі: 50 * 13,5 * 19 см. Модель є надійною, компактною і легкою. Чи стане ідеальним рішенням для підйому і опускання вантажу при разових роботах, а так само при роботі в обмеженому просторі.

Грузоподъемность
1.5 (тонн)
Высота подъема
3 (м)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Азовтранскомплект» в категории «Таль»
Показать все модели