Фонарь EMOS XG-8102 (P3512)


Есть в наличии
425 грн.
Наличные:
425 грн
Безнал:
510 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EMOS XG-8102 (P3512) - Фонарь
Фонарь PHM0M3A011 (P3514) - это налобный, светодиодный фонарик, переносной источник света для индивидуального использования, послужит Вам в дороге, во время походов и при ремонте автомобиля в темное время суток. С помощью эластичной резинок он одевается на лоб, а за счет специальных зажимов регулируется размер окружности головы, таким образом руки будут свободны, а свет направляется туда куда Вы смотрите. Фонарик
Читать полностью
Технічні параметри:

EMOS XG-8102 (P3512) - ліхтар
Ліхтар PHM0M3A011 (P3514) - це налобний, світлодіодний ліхтарик, переносне джерело світла для індивідуального використання, послужить Вам в дорозі, під час походів і при ремонті автомобіля в темний час доби. За допомогою еластичної резинки він одягається на лоб, а за рахунок спеціальних затискачів регулюється розмір обхвату голови, таким чином руки будуть вільні, а світло прямує туди куди Ви дивитися. Ліхтарик компактний прямокутний, зеленого кольору, вагою 102г, а довжиною 7 см. Матеріал корпусу легкий, виготовлений з якісного пластика і металу, з пило-та вологозахистом, що дозволяє використовувати його в дощ і сніг. Володіє функцією Zoom, яка дозволяє масштабувати промінь із широким засвіченням до вузького, дальність при максимальному фокусі - 300 метрів.
Джерело світла один світлодіод CREE, номінальною потужністю 3Вт, з металевим відбивачем, який значно збільшує яскравість. Світловий потік до 110ЛМ і дальність до 165 метрів. Особливість даної моделі є три режими освітлення: на максимальній потужності, в економічному режимі і сигнальний (стротоскоп). Економічний режим працює при потужності 50%, що дає можливість заощадити заряд батареї. Максимальний час роботи такого світлодіодного ліхтарика досягає 42 годин. Елемент живлення три батарейки ААА маленького розміру, довгою 43мм і діаметром 8.3мм, з робочою напругою 1.5В.

Тип
Налобный фонарь
Мощность светового потока
220
Дальность луча
165
Время работы
42
Количество режимов яркости
3
Длина
70
Количество светодиодов
1
Питание
ААА батарейки
Влагоустойчивость
да
Бренд
EMOS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EMOS» в категории «Фонарь»
Показать все модели