Фонарь EMOS HL-H0401 (P3513)


Нет в наличии
266 грн.
Наличные:
266 грн
Безнал:
319 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EMOS HL-H0401 (P3513) - Фонарь
Фонарь HL-H0401 (P3513) - это налобный, светодиодный фонарик, переносной источник света для индивидуального использования, послужит Вам в дороге, во время походов и при ремонте автомобиля в темное время суток. С помощью эластичной резинки он одевается на лоб, а за счет специальных зажимов регулируется размер окружности головы, таким образом руки будут свободны, а свет направляется туда куда Вы смотрите. Фонарик
Читать полностью
Технічні параметри:

EMOS HL-H0401 (P3513) - Ліхтар
Ліхтар HL-H0401 (P3513) - це налобний, світлодіодний ліхтарик, переносне джерело світла для індивідуального використання, послужить Вам в дорозі, під час походів і при ремонті автомобіля в темний час доби. За допомогою еластичної резинки він одягається на лоб, а за рахунок спеціальних затискачів регулюється розмір обхвату голови, таким чином руки будуть вільні, а світло спрямоване туди куди Ви дивитися. Ліхтарик компактний прямокутний, чорного кольору, вагою 91г, а довжиною 6 см. Матеріал корпусу легкий, виготовлений з якісного пластика, з пило- та вологозахистом, що дозволяє використовувати його в дощ і сніг.
Джерело світла діоди і LED технологія, які дають біле яскраве світло. Світлодіоди з металевим відбивачем формують досить широкий промінь, добре підсвічуючи робочу область, світловий потік якого 60 Лм, а дальність досягає 54 метрів. Три рівня яскравості дозволяє регулювати інтенсивність світла, що дає можливість Вам вибрати оптимальний варіант освітлення і заощадити заряд батареї. Максимальний час роботи такого світлодіодного ліхтарика, без зміни батарей, досягає 33 годин. Елемент живлення три батарейки ААА маленького розміру, довгою 43мм і діаметром 8.3мм, з робочою напругою 1.5В.

Тип
Налобный фонарь
Мощность светового потока
60
Дальность луча
54
Время работы
33
Количество режимов яркости
3
Длина
60
Количество светодиодов
3
Питание
ААА батарейки
Влагоустойчивость
да
Бренд
EMOS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EMOS» в категории «Фонарь»
Показать все модели