Налобный фонарь EMOS E713-1W P3527


Есть в наличии
167 грн.
Наличные:
167 грн
Безнал:
200 грн
177 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EMOS E713-1W P3527 - Фонарь
Фонарь E713-1W P3527 - это налобный, светодиодный фонарик, переносной источник света для индивидуального использования, послужит Вам в дороге, во время походов и при ремонте автомобиля в темное время суток. С помощью эластичной резинки он одевается на лоб, а за счет специальных зажимов регулируется размер окружности головы, таким образом руки будут свободны, а свет направляется туда куда Вы смотрите. Фонарик
Читать полностью
Технічні параметри:

EMOS E713-1W P3527 - Ліхтар
Ліхтар E713-1W P3527 - це налобний, світлодіодний ліхтарик, переносне джерело світла для індивідуального використання, послужить Вам в дорозі, під час походів і при ремонті автомобіля в темний час доби. За допомогою еластичної резинки він одягається на лоб, а за рахунок спеціальних затискачів регулюється розмір обхвату голови, таким чином руки будуть вільні, а світло прямує туди куди Ви дивитися. Ліхтарик компактний прямокутний, чорного кольору, вагою 55г, шириною 59мм і висотою 45мм. Матеріал корпусу легкий, виготовлений з якісного ABS пластику, основні властивості якого: теплостійкість, нетоксичність і кислостостійкість. Рівень захисту IP43, це захист від проникнення твердих об'єктів розміром понад 1 мм і від попадання крапель і струменів падаючих зверху. Ліхтар витримує падіння з висоти 1 метра. Управляється кнопкою включення/вимикання, яка розташована в верхній частині.
Джерело світла діоди і LED технологія, які дають біле яскраве світло. Світлодіод потужністю 1 Вт, з металевим відбивачем формують досить широкий промінь, добре підсвічуючи робочу область, світловий потік якого 110 Лм, а дальність досягає 65 метрів. Максимальний час роботи, без зміни батарей, такого світлодіодного ліхтарика досягає до 50 годин. Елемент живлення три батарейки ААА маленького розміру, довгою 43мм і діаметром 8.3мм, з робочою напругою 1.5В.

Тип
Налобный фонарь
Количество режимов яркости
1
Количество светодиодов
1
Мощность светового потока
110 (Лм)
Дальность луча
65 (м)
Влагоустойчивость
да
Время работы
50 (ч)
Длина
59 (мм)
Питание
ААА батарейки

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EMOS» в категории «Фонарь»
Показать все модели