Есть в наличии
189 грн.
Наличные:
189 грн
Безнал:
227 грн
201 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EMOS P3530 - Фонарь
Фонарь P3530 - это налобный, светодиодный фонарик, переносной источник света для индивидуального использования, послужит Вам в дороге, во время походов и при ремонте автомобиля в темное время суток. С помощью эластичной ленты, которая со светоотражающим покрытием, он одевается на лоб, а за счет специальных зажимов регулируется размер окружности головы, таким образом руки будут свободны, а свет направляется туда куда Вы
Читать полностью
Технічні параметри:

EMOS P3530 - Ліхтар
Ліхтар P3530 - це налобний, світлодіодний ліхтарик, переносне джерело світла для індивідуального використання, послужить Вам в дорозі, під час походів і при ремонті автомобіля в темний час доби. За допомогою еластичної стрічки, яка зі світловідбивним покриттям, він одягається на лоб, а за рахунок спеціальних затискачів регулюється розмір обхвату голови, таким чином руки будуть вільні, а світло прямує туди куди Ви дивитися. Ліхтарик компактний прямокутний, зеленого кольору, вагою 82г, а довжиною 165 мм. Матеріал корпусу легкий, виготовлений з якісного пластика. Рівень захисту IP44, це захист від проникнення твердих об'єктів розміром понад 1 мм і від попадання крапель і струменів падаючих в будь-якому напрямку.
Джерело світла діоди і LED технологія, які дають біле яскраве світло. Один світлодіод потужністю 3 Вт, з металевим відбивачем формують досить широкий і яскравий промінь, добре підсвічуючи робочу область, світловий потік якого 40 Лм, а дальність досягає 35 метрів. Ще два червоних світлодіодів діаметром 3 мм. Чотири рівня яскравості дозволяє регулювати інтенсивність світла, що дає можливість Вам вибрати оптимальний варіант освітлення і заощадити заряд батареї. Максимальний час роботи такого світлодіодного ліхтарика, без зміни батарей, досягає 5 годин. Елемент живлення одна батарейка ААА маленького розміру, довгою 43мм і діаметром 8.3мм, з робочою напругою 1.5В.

Тип
Налобный фонарь
Количество режимов яркости
4
Длина
165
Количество светодиодов
3
Питание
ААА батарейки
Влагоустойчивость
да
Бренд
EMOS

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EMOS» в категории «Фонарь»
Показать все модели