Налобный фонарь EMOS P3528


Есть в наличии
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

EMOS P3528 - Фонарь
Фонарь P3528 - это налобный, светодиодный фонарик, переносной источник света для индивидуального использования, послужит Вам в дороге, во время походов и при ремонте автомобиля в темное время суток. С помощью эластичной ленты, которая со светоотражающим покрытием, он одевается на лоб, а за счет специальных зажимов регулируется размер окружности головы, таким образом руки будут свободны, а свет направляется туда куда Вы
Читать полностью
Технічні параметри:

EMOS P3528 - Ліхтар
Ліхтар P3528 - це налобний, світлодіодний ліхтарик, переносне джерело світла для індивідуального використання, послужить Вам в дорозі, під час походів і при ремонті автомобіля в темний час доби. За допомогою еластичної стрічки, яка зі світловідбивним покриттям, він одягається на лоб, а за рахунок спеціальних затискачів регулюється розмір обхвату голови, таким чином руки будуть вільні, а світло прямує туди куди Ви дивитися. Ліхтарик компактний прямокутний, зеленого кольору, вагою 81г. Матеріал корпусу легкий, виготовлений з якісного пластика. Рівень захисту IP44, це захист від проникнення твердих об'єктів розміром понад 1 мм і від попадання крапель і струменів падаючих в будь-якому напрямку.
Джерело світла діод COB-технології, які дають біле яскраве світло. Один світлодіод потужністю 2 Вт, з гладким металевим відбивачем формують досить широкий і яскравий промінь, добре підсвічуючи робочу область, світловий потік якого 140 Лм. Два рівня яскравості дозволяє регулювати інтенсивність світла, що дає можливість Вам вибрати оптимальний варіант освітлення і заощадити заряд батареї. Дальність світлового променя при максимальному режимі роботи - 17 метрів, а при економному - 9 метрів. Максимальний час роботи такого світлодіодного ліхтарика, без зміни батарей, досягає 38 годин. Елемент живлення три батарейка ААА маленького розміру, довгою 43мм і діаметром 8.3мм, з робочою напругою 1.5В.

Тип
Налобный фонарь
Количество режимов яркости
2
Количество светодиодов
1
Мощность светового потока
140 (Лм)
Дальность луча
17 (м)
Влагоустойчивость
да
Время работы
38 (ч)
Длина
59 (мм)
Питание
ААА батарейки

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «EMOS» в категории «Фонарь»
Показать все модели