Салонный фильтр Sakura CA1806


Есть в наличии (1-2 дня)
155 грн.
Наличные:
155 грн
Безнал:
186 грн
161 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Sakura CA1806 - Фильтр салона

Салонные фильтры появились не так уж давно, их начали устанавливать на авто в 90х годах. Они очень быстро набрали свою популярность. Ни для кого не секрет, что при движении по дороге, особенно в пробках, в салон автомобиля попадает большое количество канцерогенных веществ, которые негативно влияют на здоровье человека. Салонные фильтры призваны уменьшить концентрацию этих веществ в салоне авто.
Если у
Читать полностью
Технічні параметри:

Sakura CA1806 - Фільтр салона

Салонні фільтри з'явилися не так вже давно, їх почали встановлювати на авто в 90х роках. Вони дуже швидко набрали свою популярність. Ні для кого не секрет, що при русі по дорозі, особливо в пробках, в салон автомобіля потрапляє велика кількість канцерогенних речовин, які негативно впливають на здоров'я людини. Салонні фільтри покликані зменшити концентрацію цих речовин в салоні авто.
Якщо у вас в авто з'явився неприємний запах або при включенні обдування ви отримуєте більше шуму ніж потоку повітря, значить настав час замінити фільтр салону. Не варто забувати, що коли фільтр виконує свою функцію довше, ніж належить, в ньому можуть накопичуватися шкідливі мікроорганізми, які з потоком повітря будуть потрапляти в салон.
Салонний фільтр Sakura має подвійну конструкцію. Фільтр грубої очистки запобігає потраплянню великих частинок пилу, пуху і піску в салон, а фільтр тонкого очищення не допустить потрапляння в салонне простір найдрібніших частинок.
Салонні фільтри Sakura виробляються відповідно до міжнародних стандартів якості SAE, JIS, DIN і сертифіковані за стандартами ISO 9000 та ISO 9001. При виробництві вони проходять всі необхідні тести. Країна виробник Індонезія.

Вид
Обычный
Длина
180 (мм)
Ширина
182 (мм)
Высота
43 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Sakura» в категории «Салонный фильтр»
Показать все модели