Набор инструментов KING TONY 5H210BP01


Есть в наличии (1-2 дня)
2441 грн.
Наличные:
2441 грн
Безнал:
3051 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING TONY 5H210BP01 - Набор пневмозубила
Набор пневмозубила KINGTONY 5H210BP01 является специализированной оснасткой, подогнанной под мощность и особенности именно пневматического вида оборудования. Широко применяется в автопромышленности, автомастерских и на СТО, а так же в личном пользовании автолюбителей.
Несмотря на фактор того, что зубила могут использоваться и для электрических приборов, пневматическая отрасль техники требует к себе
Читать полностью
Технічні параметри:

KING TONY 5H210BP01 - Набір пневмозубил
Набір пневмозубил KINGTONY 5H210BP01 є спеціалізованою оснащенням, підігнаній під потужність і особливості саме пневматичного виду обладнання. Широко застосовується в автопромисловості, автомайстернях і на СТО, а також в особистому користуванні автолюбителів.
Незважаючи на фактор того, що зубила можуть використовуватися і для електричних приладів, пневматична галузь техніки вимагає до себе особливої ​​уваги у вигляді профільного оснащення. Даний набір укомплектований в компактний пластмасовий кейс, який включає в себе 5 зубил. З його допомогою можна зберігати всі елементи в одному місці і не хвилюватися, що при транспортуванні частина з них загубиться або розсиплеться по багажнику.

Характеристики:
Ударів в хвилину 3000 уд/хв
Робочий тиск: 6,2 бар
Діаметр вхідного штуцера: 1/4 "
Вага: 1,7 кг
Країна виробник: Тайвань

Інструмент KING TONY володіє декількома сертифікатами якості, що є неймовірним показником якості інструменту . Це стосується документа США - ANSI, Німеччини - DIN і міжнародного - ISO 9002. Завдяки цьому продукція користується попитом на ринках обох Америк, Азії, Європи, Африки, Австралії і Близького Сходу. KING TONY інструмент цінується у всьому світі і становить продукцію місцевих виробників.

Количество инструментов в наборе
7

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Набор инструментов»
Показать все модели