Шины YOKOHAMA Advan Sport V105 (225/55ZR17 101Y) XL


Нет в наличии
3679 грн.
Наличные:
3679 грн
Безнал:
4415 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Yokohama Advan Sport V105 (225/55ZR17 101Y) XL - автошина

В основу автомобильной шины Yokohama Advan Sport V105 легла предшествующая ей модель Yokohama Advan Sport V103. В результате сотрудничества с компанией Daimler, по заказу немецкой компании, эти шины входят в заводскую комплектацию автомобилей Mercedes-Benz SLK и SLS. Выпуск идет в 8 типоразмерах.
В отличие от своего предшественника, Yokohama Advan Sport V105 получил
Читать полностью
Технічні параметри:

Yokohama Advan Sport V105 (225/55ZR17 101Y) XL - автошина

В основу автомобільної шини Yokohama Advan Sport V105 лягла попередня їй модель Yokohama Advan Sport V103. В результаті співпраці з компанією Daimler, на замовлення німецької компанії, ці шини входять в заводську комплектацію автомобілів Mercedes-Benz SLK і SLS. Випуск йде в 8 типорозмірах.
На відміну від свого попередника, Yokohama Advan Sport V105 отримав асиметричний спрямований рисунок протектора. П'ять поздовжніх широких ребер забезпечують достатню жорсткість шини, зменшують опір коченню і збільшують курсову стійкість авто. Діагональні зрізи на трьох середніх ребрах зроблені спеціально для зменшення часу витраченого на розгін, як на сухій, так і на мокрій поверхні, за рахунок гострих кромок.
Посилені бічні ребра зроблені з урахуванням експлуатації шини при високих швидкостях. Їх висока жорсткість дозволила добитися практично прямокутного плями контакту з поверхнею, що позитивно вплинуло на рівномірний знос протектора і гальмівні характеристики.
При виробництві Yokohama Advan Sport V105 використовувалася гумова суміш з підвищеним вмістом кремнію, це значно поліпшує зчеплення на мокрій дорозі. Також до складу входить апельсинове масло, для підвищення стійкості гуми до стирання.

Ширина профиля шины
225 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
55
Диаметр покрышки, дюймы
R17
Сезонность
Летние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YOKOHAMA» в категории «Шины»
Показать все модели