Флеш память ZARYAD Гаечный ключ 16 GB GK01


Нет в наличии
260 грн.
Наличные:
260 грн
Безнал:
325 грн
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Гаечный ключ 16 GB GK01 - Флешка

Флеш-накопитель предназначен для хранения и переноса данных. Такие устройства качественно и надежно хранят информацию и занимают минимально место. Одна флешка способна обеспечить хранение информации размером в несколько десятков гигабайт. Это может быть видео, фотографии и документы. Флеш-память станет отличным подарком, также можно выбрать устройство, которое будет связано дизайном с его увлечениями.
Читать полностью
Технічні параметри:

Гайковий ключ 16 GB GK01 - Флешка

Флеш-накопичувач призначений для зберігання і перенесення даних. Такі пристрої якісно і надійно зберігають інформацію і займають мінімальне місце. Одна флешка здатна забезпечити зберігання інформації розміром в декілька десятків гігабайт. Це може бути відео, фотографії і документи. Флеш-пам'ять стане відмінним подарунком, також можна вибрати пристрій, який буде пов'язаний дизайном з його захопленнями.
Флешка Гайковий ключ GK01 виробника Zaryad має об'єм пам'яті 16 ГБ і інтерфейс USB 3.0. Корпус пристрою металевий і типу моноблок. Перевагами даної флешки є її додаткові функції. Вона сумісна з стандартами SuperSpeed ​​USB 3.0 і Hi-Speed ​​USB 2.0. Також має технологію - Plug and Play. Такий режим дозволяє швидко визначити і налаштувати пристрій в різних технічних пристроях. Флеш-пам'ять має компактні розміри, мм - 61,5 x 18,59 x 8,7 і невелику вага - 8,5 г, що дозволить зберігати її в будь-якому зручному місці. Флешка Гайковий ключ GK01 виробника Zaryad має швидку передачу даних, що зробило її зручнішою для використання пам'яті і полегшило доступ до інформації. Дизайн флешки являє собою гладку обтічну поверхню.
Флеш-накопичувач Гайковий ключ GK01 є відмінним вибором пристроїв з інтерфейсом USB 3.0, хорошою швидкістю передачі даних, унікальним дизайном і стилем. Кожний цифровий пристрій має USB-роз'єми, тому використання USB-флешки дасть можливість безпечно і надійно записувати і зберігати важливу інформацію.

Тип
USB
Объем
16GB
Интерфейс
USB 3.0
Вид USB-разъема
классический
Особенности
флешка-игрушка

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Флеш память»
Показать все модели