Шины YOKOHAMA Advan Sport V103 (245/40 ZR17 91W)


Нет в наличии
2453 грн.
Наличные:
2453 грн
Безнал:
2944 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Yokohama Advan Sport V103 (245/40 ZR17 91W) - автошина

Производитель летней резины Yokohama Advan Sport V103 позиционирует ее как шины премиум класса, они производятся в более чем 50 типоразмерах, и подходят для большинства современных автомобилей.
Создавая автомобильные шины Yokohama Advan Sport V103, производитель применял большинство тех же технологий что используются при производстве спортивных шин. Рисунок протектора
Читать полностью
Технічні параметри:

Yokohama Advan Sport V103 (245/40 ZR17 91W) - автошина

Виробник літньої гуми Yokohama Advan Sport V103 позиціонує її як шини преміум класу, вони виробляються в більш ніж 50 типорозмірах, і підходять для більшості сучасних автомобілів.
Створюючи автомобільні шини Yokohama Advan Sport V103, виробник застосовував більшість тих же технологій що використовуються при виробництві спортивних шин. Малюнок протектора розроблявся за допомогою комп'ютерного моделювання. Візуально малюнок протектора ділить шину на дві частини, одна з яких відповідає за стійкість на прямих ділянках дороги при великих швидкостях, а друга за швидку реакцію при повороті керма і стійкість автомобіля при повороті. Поздовжні канавки протектора в тандемі з поперечними каналами, ефективно видаляє воду із зони контакту.
В автомобільних шинах Yokohama Advan Sport V103 вперше використовували запатентовану технологію ZERUMA. У гумову суміш додали спеціальний компонент, який розм'якшує силіку і рівномірно розподіляє її по всій поверхні шини.
Всі ці нововведення дозволили створити шину, яка забезпечує комфортний рух в звичайному режимі, високу стійкість і керованість при великих швидкостях, а також надійність в екстремальних ситуаціях.

Ширина профиля шины
245 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
40
Диаметр покрышки, дюймы
R17
Сезонность
Летние шины
Назначение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YOKOHAMA» в категории «Шины»
Показать все модели