Шины YOKOHAMA Advan Sport V105 (235/45 ZR17 97Y XL)


Нет в наличии
2585 грн.
Наличные:
2585 грн
Безнал:
3232 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Yokohama Advan Sport V105 (235/45 ZR17 97Y XL) - автошина

В основу автомобильной шины Yokohama Advan Sport V105 легла предшествующая ей модель Yokohama Advan Sport V103. В результате сотрудничества с компанией Daimler, по заказу немецкой компании, эти шины входят в заводскую комплектацию автомобилей Mercedes-Benz SLK и SLS. Выпуск идет в 8 типоразмерах.
В отличие от своего предшественника, Yokohama Advan Sport V105 получил
Читать полностью
Технічні параметри:

Yokohama Advan Sport V105 (235/45 ZR17 97Y XL) - автошина

В основу автомобільної шини Yokohama Advan Sport V105 лягла попередня їй модель Yokohama Advan Sport V103. В результаті співпраці з компанією Daimler, на замовлення німецької компанії, ці шини входять в заводську комплектацію автомобілів Mercedes-Benz SLK і SLS. Випуск йде в 8 типорозмірах.
На відміну від свого попередника, Yokohama Advan Sport V105 отримав асиметричний спрямований рисунок протектора. П'ять поздовжніх широких ребер забезпечують достатню жорсткість шини, зменшують опір коченню і збільшують курсову стійкість авто. Діагональні зрізи на трьох середніх ребрах зроблені спеціально для зменшення часу витраченого на розгін, як на сухій, так і на мокрій поверхні, за рахунок гострих кромок.
Посилені бічні ребра зроблені з урахуванням експлуатації шини при високих швидкостях. Їх висока жорсткість дозволила добитися практично прямокутного плями контакту з поверхнею, що позитивно вплинуло на рівномірний знос протектора і гальмівні характеристики.
При виробництві Yokohama Advan Sport V105 використовувалася гумова суміш з підвищеним вмістом кремнію, це значно поліпшує зчеплення на мокрій дорозі. Також до складу входить апельсинове масло, для підвищення стійкості гуми до стирання.

Диаметр покрышки, дюймы
R17
Сезонность
Летние шины
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
45
Назначение
Легковые
Ширина профиля шины
235 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «YOKOHAMA» в категории «Шины»
Показать все модели