Манометр Elegant EL 102 835


Есть в наличии
36 грн.
Наличные:
36 грн
Безнал:
45 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elegant EL 102 835 - Манометр пластиковый

Манометр пластиковый Elegant EL 102 835 имеет шкалу измерения давления в диапазоне 0.5-3.5 бар. Особенностью данного устройства является возможность зафиксировать результат и наличие кнопки сброса. Данные манометр простой в использовании и не требует батареек. Измерительный прибор Elegant EL 102 835 имеет небольшой вес 95 грамм и компактные размеры, мм 45x29x105. Корпус манометра металлический.
Читать полностью
Технічні параметри:

Elegant EL 102 835 - Манометр пластиковий

Манометр пластиковий Elegant EL 102 835 має шкалу вимірювання тиску в діапазоні 0.5-3.5 бар. Особливістю даного пристрою є можливість зафіксувати результат і наявність кнопки скидання. Даний манометр простий у використанні і не вимагає батарейок. Вимірювальний прилад Elegant EL 102 835 має невелику вагу 95 грам і компактні розміри, мм 45x29x105. Корпус манометра металевий.
Тиск повітря в шинах має велике значення, адже від цього залежить термін їх застосування. Тому важливо стежити за тиском. Високий або низький тиск підвищує ризик швидкого зносу покришок. Також рекомендовано чергувати шини з передньої на задню частину і навпаки для рівномірного зносу. Регулярна перевірка тиску в шинах допоможе заощадити кошти на паливо, адже ндокачані шини вимагають більшої кількості палива. Також покришки з низьким тиском мають більший опір кочення. Двигун при цьому буде вимагати більше енергії. Через високий або низький тиск в шинах керованість на дорозі буде гірше і може створити загрозу для безпеки. Шини з дуже високим тиском збільшують температуру, що надалі призводить до розриву покришки. Рекомендовано перевіряти тиск регулярно щомісяця і перед тривалою поїздкою. Потрібно перевіряти тиск покришок в холодному стані. Якщо перевірка відбувається в момент, коли шини теплі до результату необхідно додати +0,2-0,3 кг/см².

Питание дисплея
Не требует батареек
Тип
Манометры
Дисплей
Со шкалой
Звуковая индикация
Нет
Особенность
Кнопка сброса
Тип монтажа
Внешние (на нипель)
Тип работы
Аналоговый
Чехол для хранения
Нет
Применение
Легковые

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Elegant» в категории «Манометр»
Показать все модели