Манометр Elegant EL 102 836


Есть в наличии
74 грн.
Наличные:
74 грн
Безнал:
92 грн
80 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elegant EL 102 836 - Манометр металлический в коробке

Манометр металлический в коробке Elegant EL 102 836 имеет шкалу измерения давления в диапазоне 0.5-7.5 бар. Данные манометр простой в использовании и не требует батареек. Измерительный прибор Elegant EL 102 835 имеет небольшой вес и компактные размеры.
Давление воздуха в шинах имеет большое значение, ведь от этого зависит срок их применения. Потому важно следить за давлением.
Читать полностью
Технічні параметри:

Elegant EL 102 836 - Манометр металічний в коробці

Манометр металічний в коробці Elegant EL 102 836 має шкалу вимірювання тиску в діапазоні 0.5-7.5 бар. Даний манометр простий у використанні і не вимагає батарейок. Вимірювальний прилад Elegant EL 102 836 має невелику вагу і компактні розміри.
Тиск повітря в шинах має велике значення, адже від цього залежить термін їх застосування. Тому важливо стежити за тиском. Високий або низький тиск підвищує ризик швидкого зносу покришок. Також рекомендовано чергувати шини з передньої на задню частину і навпаки для рівномірного зносу. Регулярна перевірка тиску в шинах допоможе заощадити кошти на паливо, адже ндокачані шини вимагають більшої кількості палива. Також покришки з низьким тиском мають більший опір кочення. Двигун при цьому буде вимагати більше енергії. Через високий або низький тиск в шинах керованість на дорозі буде гірше і може створити загрозу для безпеки. Шини з дуже високим тиском збільшують температуру, що надалі призводить до розриву покришки. Рекомендовано перевіряти тиск регулярно щомісяця і перед тривалою поїздкою. Потрібно перевіряти тиск покришок в холодному стані. Якщо перевірка відбувається в момент, коли шини теплі до результату необхідно додати +0,2-0,3 кг/см².

Дисплей
Со шкалой
Звуковая индикация
Нет
Особенность
Кнопка сброса
Питание дисплея
Не требует батареек
Применение
Легковые
Тип работы
Аналоговый
Чехол для хранения
Есть

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Elegant» в категории «Манометр»
Показать все модели