Пистолет Elegant EL 102 837


Есть в наличии
160 грн.
Наличные:
160 грн
Безнал:
200 грн
170 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elegant EL 102 837 - Пистолет для подкачки с манометром

Манометр пластиковый Elegant EL 102 837 имеет шкалу измерения давления в диапазоне 0-12 бар. Данные манометр простой в использовании и не требует батареек. Измерительный прибор Elegant EL 102 837 имеет небольшой вес и компактные размеры.
Давление воздуха в шинах имеет большое значение, ведь от этого зависит срок их применения. Потому важно следить за давлением. Высокое либо
Читать полностью
Технічні параметри:

Elegant EL 102 837 - Пістолет для підкачки з манометром

Манометр пластиковий Elegant EL 102 837 має шкалу вимірювання тиску в діапазоні 0-12 бар. Даний манометр простий у використанні і не вимагає батарейок. Вимірювальний прилад Elegant EL 102 837 має невелику вагу компактні розміри.
Тиск повітря в шинах має велике значення, адже від цього залежить термін їх застосування. Тому важливо стежити за тиском. Високий або низький тиск підвищує ризик швидкого зносу покришок. Також рекомендовано чергувати шини з передньої на задню частину і навпаки для рівномірного зносу. Регулярна перевірка тиску в шинах допоможе заощадити кошти на паливо, адже ндокачані шини вимагають більшої кількості палива. Також покришки з низьким тиском мають більший опір кочення. Двигун при цьому буде вимагати більше енергії. Через високий або низький тиск в шинах керованість на дорозі буде гірше і може створити загрозу для безпеки. Шини з дуже високим тиском збільшують температуру, що надалі призводить до розриву покришки. Рекомендовано перевіряти тиск регулярно щомісяця і перед тривалою поїздкою. Потрібно перевіряти тиск покришок в холодному стані. Якщо перевірка відбувається в момент, коли шини теплі до результату необхідно додати +0,2-0,3 кг/см².
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Elegant» в категории «Пистолет»
Показать все модели