Нет в наличии
420 грн.
Наличные:
420 грн
Безнал:
504 грн
Приватбанк:
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD MLT01-1 - Мультитул

ZARYAD MLT01-1 является компактным мультитулом, который насчитывает в своем составе 11 инструментов. В состав набора входят следующие инструменты: плоскогубцы, ножи, отвертки, пила, открывалка для бутылок, ножницы, открывалка для консервных банок.
Ввиду наличия множества часто востребованных инструментов, данный набор станет отличным помощником в ряде ситуаций: в автомобиле, на пикнике, в велосипедных
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD MLT01-1 - Мультитул

ZARYAD MLT01-1 є компактним мультитулов, який налічує в своєму складі 11 інструментів. До складу набору входять наступні інструменти: плоскогубці, ножі, викрутки, пила, відкривачка для пляшок, ножиці, відкривачка для консервних банок.
Зважаючи на наявність безлічі часто затребуваних інструментів, даний набір стане відмінним помічником в ряді ситуацій: в автомобілі, на пікніку, в велосипедних поїздках, в поході, на дачі, будинки і багатьох інших ситуаціях.
Мульітул виготовлений зі сталі високої міцності, що говорить про його довговічності і здатності витримувати різні умови експлуатації, включаючи екстремальні. Довжина інструмента становить 10,5 см, а вага всього 270 грам, компактний розмір і мала вага дозволяють завжди брати мультитул з собою, він не займе багато місця і завжди буде під рукою. Корпус інструменту виготовлений у вигляді щипців з порожніми ручками, в яких розміщені всі інші інструменти, за рахунок такої конструкції всі інструменти займають місце, як за все один.
У комплекті поставляється нейлоновий чохол, в якому зручно зберігати і перевозити мультитул. Також чохол захищає від впливу вологи, прямих сонячних променів і служить захистом від проколів мультитулов сумки або кишені.
Незважаючи на компактність мультитула, в наборі йдуть повнорозмірні інструменти, що дозволяє комфортно працювати з необхідними елементами.
Мультитул ZARYAD MLT01 стане відмінним подарунком для людини, яка любить активно проводити час.

Количество инструментов
11
Вес
270 (г)
Длина
105 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Мультитул»
Показать все модели