Нет в наличии
180 грн.
Наличные:
180 грн
Безнал:
216 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD AF01 - Аварийный фонарь
Фонарь AF01 - это ручной аварийный многофункциональный фонарик, носильный источник света для индивидуального использования, который послужит Вам в дороге, во время аварийных ситуаций, в походах и просто для прогулки в темное время суток. Габаритные размеры длинна 400 мм и толщина 35 мм, не занимает много места в машине, весом 215 грамм. Корпус изготовлен из качественного пластика АБС, желтого цвета, который
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD AF01 - Аварийний ліхтар
Ліхтар AF01 - це ручний аварійний багатофункціональний ліхтарик, носильне джерело світла для індивідуального використання, який послужить Вам в дорозі, під час аварійних ситуацій, в походах і просто для прогулянки в темний час доби. Габаритні розміри довжина 400 мм і товщина 35 мм, не займає багато місця в машині, вагою 215 грам. Корпус виготовлений з якісного пластика АБС, жовтого кольору, який володіє удароміцними, теплостійкими і вологостійкими властивостями, і нетоксичний. Особливостями такого ліхтарика є наявність магніту на торці, за допомогою якого можна прикріпити ліхтарик на металеву поверхню. Також оснащений скло боєм і стропорізом, які допоможуть Вам у важких ситуаціях.
Джерело світла діоди і LED технологія, які дають яскраве світло. Один світлодіод LUXEON, потужністю 3 Вт, з гладким металевим відбивачем збільшує яскравість променя і червоні світлодіоди. Два режиму перемикаються за допомогою двох чорних кнопок на корпусі, один режим це біле світло, а другий червоне миготливе світло. Максимальний час роботи, без зміни батарей, такого світлодіодного ліхтарика досягає 10 годин. Елемент живлення дві батарейки АА, вона найбільш поширена і легко замінна, з робочою напругою 1.5В.

Тип
Аварийный фонарь
Мощность светового потока
50
Дальность луча
20
Время работы
10
Количество режимов яркости
2
Длина
400
Количество светодиодов
1
Питание
АА батарейки
Влагоустойчивость
нет
Бренд
ZARYAD

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Фонарь»
Показать все модели