Нет в наличии
220 грн.
Наличные:
220 грн
Безнал:
264 грн
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD MLT02 - Мультитул

ZARYAD MLT02 является компактным мультитулом, который насчитывает в своем составе 10 инструментов. В состав набора входят следующие инструменты: плоскогубцы, кусачки, ножи, отвертки (плоская и крестовая), пила, открывалка для бутылок.
Ввиду наличия множества часто востребованных инструментов, данный набор станет отличным помощником в ряде ситуаций: в автомобиле, на пикнике, в велосипедных поездках, в походе,
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD MLT02 - Мультитул

ZARYAD MLT02 є компактним мультитулов, який налічує в своєму складі 10 інструментів. До складу набору входять наступні інструменти: плоскогубці, кусачки, ножі, викрутки (пласка і хрестова), пила, відкривачка для пляшок.
Зважаючи на наявність безлічі часто затребуваних інструментів, даний набір стане відмінним помічником в ряді ситуацій: в автомобілі, на пікніку, в велосипедних поїздках, в поході, на дачі, будинки і багатьох інших ситуаціях.
Мульітул виготовлений зі сталі високої міцності, що говорить про його довговічності і здатності витримувати різні умови експлуатації, включаючи екстремальні. Компактний розмір і мала вага дозволяють завжди брати мультитул з собою, він не займе багато місця і завжди буде під рукою. Корпус інструменту виготовлений у вигляді щипців з порожніми ручками, в яких розміщені всі інші інструменти, за рахунок такої конструкції всі інструменти займають місце, як за все один. Мультитул має складну конструкцію.
У комплекті поставляється нейлоновий чохол, в якому зручно зберігати і перевозити мультитул. Також чохол захищає від впливу вологи, прямих сонячних променів і служить захистом від проколів мультитулов сумки або кишені.
Незважаючи на компактність мультитула, в наборі йдуть повнорозмірні інструменти, що дозволяє комфортно працювати з необхідними елементами.
Мультитул ZARYAD MLT02 стане відмінним подарунком для людини, яка любить активно проводити час.

Количество инструментов
10

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Мультитул»
Показать все модели