Нет в наличии
6074 грн.
Наличные:
6074 грн
Безнал:
7289 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Морская акустика Hertz HMX 6.5

Если ваша лодка, катер, квадроцикл или мотоцикл нуждается в потрясающем звуке, то для этого вам нужна специальная защищенная акустика. Мы рекомендуем присмотреться к новому предложению от Hertz.
Морская акустика Hertz HMX 6.5 представляет собой 6,5-дюймовую коаксиально акустическую систему с глубиной монтажа в 3,76 дюйма. В системе используется сабвуфер с полипропиленовым диффузором. Конструкция является
Читать полностью
Технічні параметри:

Морська акустика Hertz HMX 6.5

Якщо ваша човен, катер, квадроцикл або мотоцикл потребує приголомшливого звуку, то для цього вам потрібна спеціальна захищена акустика. Ми рекомендуємо придивитися до нової пропозиції від Hertz.
Морська акустика Hertz HMX 6.5 являє собою 6,5-дюймову коаксиально акустичну систему з глибиною монтажу в 3,76 дюйма. В системі використовується сабвуфер з поліпропіленовим дифузором. Конструкція є водо- і пилонепроникною, тому її можна використовувати в будь-якому зовнішньому застосуванні. Корпус, дифузор і сітка стійкі до ультрафіолетових променів і температурних навантажень. 1.4-дюймовий високочастотний твітер PEI живиться від неодимового магніту і підвішений над сабвуфером в решітці. Акустично прозора сітка з нержавіючої сталі захищає твітер від фізичного пошкодження. Акустична лінза вбудована в утримувач твітера для посилення ефективності динаміка і мінімізації розсіювання звуку. Акустичні термінали позолочені, щоб поліпшити загальні корозійно-стійкі характеристики системи.

Количество полос
2
Номинальная мощность RMS
75 (Вт)
Размер
6.5"(16.5см)
Сопротивление
4 (Ом)
Тип
Коаксиальная
Цвет
белый
Чувствительность
90 (дБ)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Hertz» в категории «Морская акустика»
Показать все модели