Нет в наличии
150 грн.
Наличные:
150 грн
Безнал:
180 грн
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD MLK03 - Мультитул

В комплекте:
- нож (2 шт)
- открывалка для бутылок (2 шт.)
- штопор
- ножницы
- крестовая отвертка
Мультитул является одним из обязательных аксессуаров, который должен быть в арсенале любого автомобилиста, велосипедиста, дачника, туриста, а также любителя активного отдыха. Мультитул ZARYAD MLK03 объединяет в своей конструкции 7 инструментов первой необходимости и всегда окажется под рукой
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD MLK03 - Мультитул

В комплекті:
- ніж (2 шт)
- відкривачка для пляшок (2 шт.)
- штопор
- ножиці
- хрестова викрутка
Мультитул є одним з обов'язкових аксесуарів, який повинен бути в арсеналі будь-якого автомобіліста, велосипедиста, дачника, туриста, а також любителя активного відпочинку. Мультитул ZARYAD MLK03 об'єднує в своїй конструкції 7 інструментів першої необхідності і завжди виявиться під рукою в непередбаченій ситуації. За допомогою даного інструменту можна усунути дрібні проблеми, які виникають під час подорожей або на природі.
Багатофункціональність і компактність інструменту максимально розширює його сферу застосування. Не завжди зручно брати з собою всі необхідні інструменти, так як вони займають багато місця і можуть залишитися незатребуваним, рішенням стане мініінструмент, який допоможе в екстреній ситуації.
Мультитул виконаний в компактному зручному корпусі, в складеному стані він займає дуже мало місця і легко поміщається з кишеню. У корпусі передбачено кільце, за допомогою якого можна носити мультитул разом з ключами в якості брелка. Конструкція мультитула дозволяє діставати окремо кожен інструмент, в той час як інші складені і не заважають працювати.
Інструменти і корпус виготовлені їх стали високої міцності міцної до зносу, деформації та пошкоджень.
Інструмент ZARYAD MLK03 стане приємним подарунком для людей, чий дозвілля пов'язаний з подорожами і активним відпочинком.

Количество инструментов
7
Длина
97 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Мультитул»
Показать все модели