Нет в наличии
299 грн.
Наличные:
299 грн
Безнал:
359 грн
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD PK27-30-2 - Мультитул

Столовые приборы являются одними из наиболее часто используемых предметов в повседневной жизни, а если вы выехали на природу и забыли взять вилку или нож, можно считать, что отдых испорчен, так как обойдись без таких элементарных вещей крайне сложно.
Набор столовых приборов ZARYAD PK27-30-2 способен сделать отдых на природе или турпоход гораздо комфортней, так как содержит все необходимое в одном
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD PK27-30-2 - Мультитул

Столові прибори є одними з найбільш часто використовуваних предметів в повсякденному житті, а якщо ви виїхали на природу і забули взяти вилку або ніж, можна вважати, що відпочинок зіпсований, так як обійдися без таких елементарних речей вкрай складно.
Набір столових приборів ZARYAD PK27-30-2 здатний зробити відпочинок на природі або турпохід набагато комфортнішим, тому що містить все необхідне в одному компактному корпусі. До складу мультитула входить 4 предмета найбільш затребуваних на будь-якому пікніку, серед них: ніж, виделка, ложка і відкривачка для пляшок.
Завдяки компактному корпусу мульітул зручно брати з собою в бардачок автомобіля, рюкзак, сумку або навіть кишеню. Завдяки наявності спеціального кільця, мультитул можна повісити на одну в'язку з ключами в якості корисного брелока, який завжди буде поруч. У складеному вигляді всі складові набору добре прилягають до корпусу, що значно знижує ризик поранення при необережному використанні.
Головною особливістю даного мультитула є його розкладна конструкція. Від'єднавши одну частину від іншої, ви отримуєте два повноцінних столових прибори, наприклад, ложку і вилку або вилку з ножем. Рукоятки столових приладів виготовлених з алюмінію і мають поверхню з рискою, що запобігає вислизання приладів з рук.
Всі складові набору виготовлені з міцної сталі, завдяки чому прослужать тривалий час.
Купуючи такий мультитул, ви отримаєте дин предмет, який замінить три столових прибори і заощадить багато місця у вашому похідному рюкзаку.

Количество инструментов
4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Мультитул»
Показать все модели