Нет в наличии
4433 грн.
Наличные:
4433 грн
Безнал:
5320 грн
Приватбанк:
4451 грн.
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Ombra ORG2096 - Пневматический бак для консистентных смазок
Ручной пневматический бак для консистентных смазок Ombra ORG2096 используется в автосервисах, станциях технического обслуживания и на промышленных предприятиях для эффективного смазывания трущихся деталей. Все элементы устройства выполнены из стали с покрытием, устойчивым к воздействию агрессивных химических веществ. С помощью длинного шланга можно осуществлять смазку узлов и деталей
Читать полностью
Технічні параметри:

Ombra ORG2096 - Пневматичний бак для консистентних змазок
Ручний пневматичний бак для консистентних змазок Ombra ORG2096 використовується в автосервісах, станціях технічного обслуговування і на промислових підприємствах для ефективного змащування деталей, які труться. Всі елементи пристрою виконані зі сталі з покриттям, стійким до впливу агресивних хімічних речовин. За допомогою довгого шлангу можна здійснювати мастило вузлів і деталей у важкодоступних місцях. Бак має якісний корпус, який забезпечує надійне зберігання в ньому речовини. Два колеса встановлені знизу баку забезпечують легкість в переміщенні і експлуатації.

Технічні характеристики:
Тип інструмента: пневматичний бак
Ємність бака: 13 л
Діаметр шланга: 5 мм
Довжина шланга: 2500 мм
Габарити: 350х310х610 мм
Вага: 13 кг
Країна виробник: Тайвань

Компанія Ombra на сьогодні є стрімко набираючим популярність брендом, під яким виробляються ручні інструменти, а також гаражне обладнання та інструментальна гарнітура. При виготовленні своїх інструментів компанія Ombra використовує високолеговану хромванадієву сталь, що робить їх міцніше в порівнянні з аналогічними показниками продукції конкурентів на 30-50%.

Тип
Насос

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Ombra» в категории «Инструмент для смазочных материалов»
Показать все модели