Шины Michelin Agilis Plus (215/75 R16C 116/114R)


Нет в наличии
4458 грн.
Наличные:
4458 грн
Безнал:
5350 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Michelin Agilis Plus (215/75 R16C 116/114R) - автошина

Michelin Agilis Plus - это продолжение линейки Michelin Agilis с определенными доработками. Рисунок внешней части шины производители решили оставить без изменения, потому что он прекрасно зарекомендовал себя в предыдущей модели.
К основным доработкам следует отнести улучшенный состав резины, а именно увеличение процентного содержания силики. Как следствие увеличилась стойкость к
Читать полностью
Технічні параметри:

Michelin Agilis Plus (215/75 R16C 116/114R) - автошина

Michelin Agilis Plus - це продовження лінійки Michelin Agilis з певними доопрацюваннями. Малюнок зовнішньої частини шини виробники вирішили залишити без зміни, тому що він прекрасно зарекомендував себе в попередній моделі.
До основних доопрацювань слід віднести покращений склад гуми, а саме збільшення процентного вмісту силіки. Як наслідок збільшилася стійкість до стирання, покращилося зчеплення з дорогою, а гальмування стало більш ефективним.
При виготовленні Michelin Agilis Plus розробники пішли нестандартним шляхом, узявши каркас від вантажної покришки, вони накрили його гумовою сумішшю з характеристиками і складом для легкових авто. При цьому вдалося домогтися зменшення опору коченню і, як наслідок, більш економної витрати пального. Для захисту від порізів, під час заїзду на узбіччя або притискаючись впритул до бордюру, розробники встановили вісім щитків в бічній частині шини.
Як і в попередній моделі, малюнок протектора ефективно виводить воду в місці зіткнення шини і асфальту, тим самим зводячи до мінімуму ефект аквапланування.
Michelin Agilis Plus має нове маркування, яка відповідає стандартам Євросоюзу.
Michelin Agilis Plus відрізняються підвищеною зносостійкістю, відмінною маневреністю і гідними гальмівними характеристиками.

Ширина профиля шины
215 (мм)
Высота профиля шины в процентах к ширине покрышки
75
Диаметр покрышки, дюймы
R16
Сезонность
Летние шины
Назначение
Коммерческие

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Michelin» в категории «Шины»
Показать все модели