Аварийный фонарь ZARYAD FLS01


Нет в наличии
150 грн.
Наличные:
150 грн
Безнал:
180 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD FLS01 - Аварийный фонарь
Фонарь FLS01 - это ручной аварийный многофункциональный фонарик, носильный источник света для индивидуального использования, который послужит Вам в дороге, во время аварийных ситуаций, в походах и просто для прогулки в темное время суток. Благодаря компактным размерам, длинна 13 см, не занимает много места в машине или рюкзаке. Корпус изготовлен из качественного металла, черного цвета, с красным пластиком.
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD FLS01 - Аварийний ліхтар
Ліхтар FLS01 - це ручний аварійний багатофункціональний ліхтарик, носильне джерело світла для індивідуального використання, який послужить Вам в дорозі, під час аварійних ситуацій, в походах і просто для прогулянки в темний час доби. Завдяки компактним розмірам, довжина 13 см, не займає багато місця в машині або рюкзаку. Корпус виготовлений з якісного металу, чорного кольору, з червоним пластиком. Особливостями такого ліхтарика є наявність висувної викрутки з шістьма насадками, а також оснащений скло боєм і стропорізом, що допоможе Вам у будь-яких важких ситуаціях.
Джерело світла діоди і LED технологія, які дають яскраве світло. Три світлодіода LUXEON, потужністю 3 Вт, дають загальну потужність ліхтарика в 9 Вт. Металевий гладкий відбивач підсилює яскравість променя. Термін служби діодів становить 100 000 годин. Елемент живлення одна батарейка АА, вона найбільш поширена і легко замінна, з робочою напругою 1.5В.

Тип
Аварийный фонарь
Количество режимов яркости
1
Количество светодиодов
3
Влагоустойчивость
нет
Длина
130 (мм)
Питание
АА батарейки

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Фонарь»
Показать все модели