Есть в наличии (1-2 дня)
28 грн.
Наличные:
28 грн
Безнал:
35 грн
29 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway D175T50 - Бита

Длина биты - 75 мм
Размер – Т50
Посадочный шестигранный хвостик (HDR) - 10 мм
Бита Jonnesway D175T30 является инструментом для работы с резьбовыми элементами, имеющими внутренний шлиц Torx. Изготовлена бита из стали марки S2 – это легированная сталь с высоким содержанием углерода, что гарантирует широкий спектр наилучших характеристик и дает возможность использовать инструмент в сложных условиях, где
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway D175T50 - Біта

Довжина биты - 75 мм
Розмір - Т50
Посадочний шестигранний хвостик (HDR) - 10 мм
Біта Jonnesway D175T30 є інструментом для роботи з різьбовими елементами, що мають внутрішній шліц Torx. Виготовлена ​​біта зі сталі марки S2 - це легована сталь з високим вмістом вуглецю, що гарантує широкий спектр найкращих характеристик і дає можливість використовувати інструмент в складних умовах, де не можуть використовуватися інструменти з інших металів. Легуючі компоненти в складі сталі забезпечують їй підвищену твердість, високу в'язкість металу, стійкість до корозії, а також покращують механічні характеристики.
Біти на сьогоднішній день дуже популярні і затребувані інструменти, так як здатні замінити класичні викрутки, при цьому будучи набагато компактнішими і не поступаючись по ефективності роботи.
Одним з головних переваг даного типу інструменту є простота використання, інструмент може застосовуватися разом з рукояткою під біти, тріскачкою або іншими інструментами. Також є можливість за допомогою біт працювати в важкодоступних місцях, необхідно тільки підібрати необхідний адаптер або подовжувач.
Головною перевагою біт перед викрутками є те, що зношену біту легко замінити на нову і це практично не вимагає витрат коштів. Також під час роботи біти легко міняти, підбираючи необхідний шліц і розмір.
Біти Jonnesway виготовляються на високому рівні із застосуванням найбільш якісних матеріалів, що забезпечує якісну роботу інструментів і тривалість їх служби.

Тип
Биты

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Бита»
Показать все модели