Есть в наличии (1-2 дня)
68 грн.
Наличные:
68 грн
Безнал:
82 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY DV14P180 - Отвертка крестовая диэлектрическая

Диэлектрическая отвертка JONNESWAY DV14P180 – это инструмент, который необходим при выполнении работ с крепежными элементами электрического и силового оборудования с напряжением до 1000В. Особенностью данной отвертки является то, что она изготовлена из более прочного материала, чем обычные, а также имеет полную изоляцию, исключая только наконечник инструмента. Данная отвертка
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY DV14P180 - Викрутка хрестова діелектрична

Діелектрична викрутка JONNESWAY DV14P180 - це інструмент, який необхідний при виконанні робіт з кріпильними елементами електричного і силового обладнання з напругою до 1000В. Особливістю даної викрутки є те, що вона виготовлена ​​з міцнішого матеріалу, ніж звичайні, а також має повну ізоляцію, виключаючи тільки наконечник інструменту. Дана викрутка сертифікована і протестована Інстстітутом випробувань і сертифікації по міжнародній системі електробезпеки VDE для діелектричних інструментів.
Розмір наконечника PH # 1, довжина жала 80 мм, а загальна довжина 112 мм.
Конструкція даної викрутки виконана якісно, ​​без найменших задирок, це гарантує якісну роботу і відсутність «пробивання» струму. Рукоятка інструменту виготовлена ​​з ізолюючого матеріалу, її об'ємна форма допомагає міцно захопити інструмент і ефективно докласти зусилля. Матеріал, з якого виготовлена ​​рукоятка, і рифлена поверхню виключають вислизання викрутки з рук.
Викрутка має наконечник з хрестовим шліцом, завдяки його конусоподібної конструкції і чотирьох гранях викрутка щільно входить в профіль кріплення і добре контактує з ним, завдяки чому забезпечується ефективна робота з кріпленням без вислизання і пошкоджень. Шліц PH3 точно відповідає заявленому розміру.
Дана викрутка стане незамінним помічником електрика, так як виготовлена ​​на високому рівні, що підтверджено відповідною сертифікацією. Варто пам'ятати про те, що дана викрутка призначена для роботи під напругою до 1000В, з напругою понад 1 кВ використовується зовсім інше обладнання.

Тип
Отвертка
Конструкция
изолированные
Наконечник
крест (PHILLIPS)
Длина стержня отвертки
80 (мм)
Магнитный наконечник
нет

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Отвертка»
Показать все модели