Аккумулятор для портативных устройств ZARYAD Power Bank Mi-5 5000 mAh


Нет в наличии
412 грн.
Наличные:
412 грн
Безнал:
494 грн
Гарантия
6 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAR Mi-5 - Power Bank

Сейчас в современном мире, где большое количество самых разных смартфонов и гаджетов не обойтись без дополнительных аксессуарам к ним. Зарядное устройство просто необходимо. В долгой дороге или путешествии эта вещь просто незаменима. Она помогает всегда быть на связи со своими близкими и друзьями. POWER BANK Mi-5 предназначен для зарядки мобильных телефонов и планшетов. Одной из проблем водителей может быть
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAR Mi-5 - Power Bank

Зараз в сучасному світі, де велика кількість самих різних смартфонів і гаджетів не обійтися без додаткових аксесуарів до них. Зарядний пристрій просто необхідний. У довгій дорозі або подорожі ця річ просто незамінна. Вона допомагає завжди бути на зв'язку зі своїми близькими і друзями. POWER BANK Mi-5 призначений для зарядки мобільних телефонів і планшетів. Однією з проблем водіїв може бути недостатня кількість роз'ємів, які необхідні для всіх пристроїв. Для даної моделі кількість гнізд становить - 1. Ємність батареї дорівнює 5000mAh. Рекомендовано звертати увагу на потужність пристроїв і гаджетів, які будуть підключаться до пристрою. Вона не повинна перевищувати допустиму, інакше пристрів, які підключені будуть поламані. Зарядний пристрій буде підтримувати високий заряд батареї Ваших пристроїв. А його якість дозволить використовувати його довгі роки. При використанні зарядного пристрою його перевагою є можливість зарядки або підключення одночасно двох і більше пристроїв. Зарядний пристрій є незамінним помічником в тривалій дорозі, особливо для людей, які проводять багато часу в дорозі.
Зовнішній акумулятор Power Bank допоможе зарядити пристрій близько 2-3 разів. Такого виду пристрої є надійними джерелами енергії для Ваших гаджетів. Також крім мобільних телефонів і планшетів, батарея заряджає всі пристрої, у яких живлення 5В. Power Bank - потрібна річ для мобільного телефону і інших гаджетів.

Вес
0.156 (кг)
Высота
9.9 (мм)
Длина
125 (мм)
Емкость аккумулятора
5000 (мАч)
Запоминание настроек
нет
Индикация заряда
Светодиодная
Ток заряда
2.1 (А)
Ширина
69 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Аккумулятор для портативных устройств»
Показать все модели