Есть в наличии (1-2 дня)
470 грн.
Наличные:
470 грн
Безнал:
564 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway PV0818 - Пассатижи изолированные

Изолированные пассатижи Jonnesway PV0818 предназначены для точного и прочного захвата, изгибания и удерживания мелких металлических деталей, а также для скручивания и резки проволоки, проводов и других материалов, которые находятся под напряжением до 1000В. Длина пассатижей составляет 180 мм, а вес 270 г.
Пассатижи изготовлены по международному стандарту для данного типа инструмента, а
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway PV0818 - Пасатижі ізольовані

Ізольовані пасатижі Jonnesway PV0818 призначені для точного і міцного захоплення, згинання та утримування дрібних металевих деталей, а також для скручування і різання дроту, проводів та інших матеріалів, які знаходяться під напругою до 1000В. Довжина щипців становить 180 мм, а вага 270 г.
Пасатижі виготовлені за міжнародним стандартом для даного типу інструменту, а також сертифіковані і тестовані за міжнародною системою VDE інститутом випробувань і сертифікації, який розташований в Німеччині. Крім того, інструмент пройшов випробування для діелектричного інструменту за стандартом IEC 60900.
Конструкція пассатижей складається з трьох основних складових: кубки, ізольовані рукоятки і шарнірний механізм. Губки щипців виготовлені з міцної хром-ванадієвої сталі, завдяки чому є міцними, стійкими до зносу, корозії і механічних пошкоджень. Робоча частина щипців має обжимную і ріжучу поверхні. Обтискна поверхня має насічку, яка дозволяє захоплювати, утримувати, загинати і скручувати проводку, а також деталі з дроту і м'якого металу. Різальні інструменти добре заточені і підходять для різання жорсткого і м'якого дроту різних діаметрів. Рукоятки інструменту покриті спеціальним ізолюючим матеріалом і мають круглі згладжені кути. Точно продумана форма рукояток забезпечує ефективну і комфортну роботу. Спеціальні потовщені виступи біля основи рукояток захищають руку від контакту з металевою поверхнею.

Тип
Пассатижи
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели