Нет в наличии
400 грн.
Наличные:
400 грн
Безнал:
480 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway PV1016 - Пассатижи изолированные

Бокорезы диэлектрические JONNESWAY PV1016 - это инструмент, который предназначен для проведения радиомонтажных работ, точной резки проволоки, проводов, изоляции и других элементов, в том числе находящихся под напряжением до 1000В.
Диэлектрические бокорезы имеют усиленную изоляцию, чем обеспечивают безопасную работу с элементами под напряжением.
Двухкомпонентные изолированные мягкие ручки
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway PV1016 - Пасатижі ізольовані

Бокорізи діелектричні JONNESWAY PV1016 - це інструмент, який призначений для проведення радіомонтажних робіт, точної різання дроту, проводів, ізоляції та інших елементів, в тому числі що знаходяться під напругою до 1000В.
Діелектричні бокорізи мають посилену ізоляцію, ніж забезпечують безпечну роботу з елементами під напругою.
Двокомпонентні ізольовані м'які ручки допомагають міцно утримувати і зберігати контроль над приладом, а також виключають вислизання, що важливо при виконанні точної різки. Рукоятки виконані дуже якісно і без задирок, завдяки чому виключається можливість пробивання струму крізь них. У підстави рукоятки мають спеціальні виступи, які запобігають зіткнення руки і оголеним металом, що особливо актуально під час роботи з електричними приладами.
Бокорізи виготовлені з високоякісної хром-ванадієвої сталі, яка забезпечує стійкість до зношування, деформацій, корозії, а також довговічність і міцність інструменту.
Бокорізи виготовлені за міжнародним стандартом для даного типу інструменту, а також сертифіковані і тестовані за міжнародною системою VDE інститутом випробувань і сертифікації, який розташований в Німеччині. Крім того, інструмент пройшов випробування для діелектричного інструменту за стандартом IEC 60900.
Добре заточена робоча частина дозволяє легко і точно виполоти різання матеріалу.
Діелектричні бокорізи стануть вдалим доповненням вашого ящика з інструментами, з огляду на багатофункціональності та високої якості даного інструменту, він буде затребуваний як в майстерні або гаражі, так і побуті.

Тип
Бокорезы
Длина
160 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Бокорез»
Показать все модели