Бита KING TONY Адаптер для бит 1/4 50мм 7702-50


Нет в наличии
26 грн.
Наличные:
26 грн
Безнал:
33 грн
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Адаптер для бит 1/4 50мм
Для того, чтоб шуруповёрт эффективно функционировал ему необходимы такие аксессуары, как биты и адаптеры. Бита является рабочим инструментом, контактирующим с головкой самореза и шурупа.
Когда выполняются профессиональные работы с шуруповёртом, огромное значение имеет высокая производительность, ведь от нее зависят затраты по времени на сооружение объекта. Также важное значение имеет удобство при выполнении работ.
Читать полностью
Технічні параметри:

Адаптер для бит 1/4 50мм
Для того, щоб шуруповерт ефективно функціонував йому необхідні такі аксесуари, як біти і адаптери. Біта є робочим інструментом, що контактує з головкою саморіза і шурупа.
Коли виконуються професійні роботи з шуруповертом, величезне значення має висока продуктивність, адже від неї залежать витрати по часу на спорудження об'єкта. Також важливе значення має зручність при виконанні робіт. Біти змінювати потрібно досить швидко. Необхідно працювати з бітами, які мають різні хвостовики. Адаптер і є спеціальним пристосуванням, яке слугує для даної мети.
Перехідник 1/4 виробника KING TONY призначений для того, щоб швидко здійснювати зміну вставок під час робіт з шуруповертом і забезпечить вам професійне і комфортне виконання робіт. Адаптер виконаний з високою точністю. Він складається з інструментальної сталі, а хвостовик виготовлений з нержавіючої сталі. Адаптер для біт має хороші показники твердості - 46-48 HRC, по - цьому працювати з ним досить зручно і він прослужить вам довго. Довжина перехідника складає 50мм, тому можна виконувати роботи у важкодоступних місцях без проблем. Адаптер оснащений фіксатором, який дозволяє швидко і надійно закріплювати біти.
Стопорне кільце дозволяє біті добре триматися. Так як власник досить зручний, тому можна направити саморіз з набагато більшою точністю, до того ж полегшує можливість доступу до важкодоступного кріплення. Завдяки високій співвісності хвостовика і наконечника, забезпечується досить високий показник точності під час обертання. Виключена можливість зісковзування біти при вкручуванні довгих саморізів. Крім надійної фіксації біту можна без складнощів витягти з тримача. Завдяки цьому можна швидко здійснювати зміну насадок.

Тип
Адаптер для бит
Количество предметов в наборе
1

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели