Гаечный ключ JONNESWAY W66110


Есть в наличии (1-2 дня)
293 грн.
Наличные:
293 грн
Безнал:
352 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Jonnesway W66110 - Ключ комбинированный трещоточный

Длина ключа - 194 мм
Ширина рожковой части - 20,8 мм
Ширина накидной части - 20,9 мм
Jonnesway W66110 - это комбинированный рожково-накидной ключ с трещоткой и карданом, который применяется для работы с резьбовыми соединениями, болтами, гайками. Данный инструмент подойдет как для гаражного ремонта, так и для использования на СТО или в мастерской.
Рожковая и накидная
Читать полностью
Технічні параметри:

Jonnesway W66110 - Ключ комбінований трещітковий

Довжина ключа - 194 мм
Ширина ріжкової частини - 20,8 мм
Ширина накидній частині - 20,9 мм
Jonnesway W66110 - це комбінований рожково-накидний ключ з тріскачкою і карданом, який застосовується для роботи з різьбовими з'єднаннями, болтами, гайками. Даний інструмент підійде як для гаражного ремонту, так і для використання на СТО або в майстерні. Довжина ключа 194 мм.
Ріжкова і накидна головки ключа мають однаковий розмір, що дозволяє працювати з кріпильним елементом, підбираючи тільки зручний тип головки. Інструмент виготовлений з високоміцної хром-ванадієвої сталі, це забезпечує його довговічність, стійкість до зношування і деформації, а кульгавий фінішне покриття захищає від появи корозії і механічних пошкоджень.
Накидна головка ключа має 12-ти гранний профіль з храповим механізмом на 72 зубця, така конструкція робить роботу максимально ефективною і зручною. Завдяки наявності тріскачки не доведеться кожного разу переставляти ключ і можна комфортно працювати в важкодоступних місцях, застосовуючи невелику амплітуду. Карданний механізм забезпечує рухливість накидною головки і дозволяє закручувати / відкручувати болти і гайки під різними кутами. 12- гранний профіль і кільцева форма накидною головки забезпечують велику площу контакту між ключем і кріпильних елементом, таким чином, робота виконується більш ефективно, а межі залишаються цілими.
Рожково-накидний ключ буде затребуваний при роботі з різними кріпленнями, а завдяки наявності двох головок різних типів можна підібрати найбільш зручну в кожній конкретній ситуації. Ключ виготовлений на високому рівні і прослужить тривалий час.

Тип ключа
рожково-накидной
Категория
Ключ
Размер
10
Особенность исполнения
шарнирный, с трещоткой

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели