Нет в наличии
11 грн.
Наличные:
11 грн
Безнал:
13 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

King Tony 7702-25 - Адаптер для головок 1/4

Для того, чтоб шуруповёрт эффективно функционировал ему необходимы такие аксессуары, как адаптеры. Торцевая головка является рабочим инструментом, контактирующим с головкой самореза и шурупа.
Когда выполняются профессиональные работы с шуруповёртом, огромное значение имеет высокая производительность, ведь от нее зависят затраты по времени на сооружение объекта. Также важное значение имеет
Читать полностью
Технічні параметри:

King Tony 7702-25 - Адаптер для головок 1/4

Для того, щоб шуруповерт ефективно функціонував йому необхідні такі аксесуари, як адаптери. Торцева головка є робочим інструментом, що контактує з головкою саморіза і шурупа.
Коли виконуються професійні роботи з шуруповертом, величезне значення має висока продуктивність, адже від неї залежать витрати по часу на спорудження об'єкта. Також важливе значення має зручність при виконанні робіт. Торцеві головки змінювати потрібно досить швидко. Необхідно працювати з головками, які мають різні розміри. Адаптер і є спеціальним пристосуванням, службовцям для даної мети.
Перехідник 1/4 виробника KING TONY призначений для того, щоб швидко здійснювати зміну головок під час робіт з шуруповертом і забезпечить вам професійне і комфортне виконання робіт. Адаптер виконаний з високою точністю. Він складається з інструментальної сталі, а хвостовик виготовлений з нержавіючої сталі. Адаптер має хороші показники твердості - 46-48 HRC, по - цьому працювати з ним досить зручно і він прослужить вам довго.
Довжина перехідника складає 25 мм, по - цьому можна виконувати роботи у важкодоступних місцях без проблем. Адаптер оснащений фіксатором, який дозволяє швидко і надійно закріплювати біти.
Завдяки високій співвісності хвостовика і наконечника, забезпечується досить високий показник точності під час обертання. Крім надійної фіксації головку можна без складнощів витягти з тримача. Завдяки цьому можна швидко здійснювати зміну насадок.

Тип
Под шуруповерт
Присоединительный квадрат
1/4

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Переходник»
Показать все модели