Динамометрический ключ JONNESWAY T096801


Нет в наличии
8716 грн.
Наличные:
8716 грн
Безнал:
10460 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

JONNESWAY T096801 - Мультипликатор

Мультипликатор Jonnesway T096801 представляет собой инструмент для увеличения крутящего момента динамометрического ключа. Такой инструмент будет необходим, когда диапазона крутящего момента динамометрического ключа не достаточно для выполнения конкретной задачи или необходимо приложить большое усилие при работе в ограниченном пространстве.
Принцип работы мультипликатора заключается в увеличении
Читать полностью
Технічні параметри:

JONNESWAY T096801 - Мультипликатор

Мультиплікатор Jonnesway T096801 являє собою інструмент для збільшення крутного моменту динамометричного ключа. Такий інструмент буде необхідний, коли діапазону крутного моменту динамометричного ключа не достатньо для виконання конкретного завдання або необхідно докласти велике зусилля при роботі в обмеженому просторі.
Принцип роботи мультиплікатора полягає в збільшенні крутного моменту на величину передавального відношення. Величина передавального відношення мультиплікатора становить 1: 3,3, що дозволяє збільшити максимально допустимий для вироби крутний момент на вході 758 Нм до величини 2501 Нм на виході.
Інструмент виготовлений зі сталі високої міцності, що гарантує тривалість його експлуатації. Конструкція мультиплікатора складається з корпусу рукоятки і двох адаптерів-обмежувачів, крім цих елементів в комплект поставки входить шестигранник і інструкція.
Принцип роботи мультиплікатора досить простий, необхідно встановити адаптер-обмежувач в гніздо мультиплікатора і затягнути за допомогою шестигранника. Використання адаптера-обмежувача допоможе уникнути перевищення передавального відносини, що може привести до порушення роботи інструменту. Потім слід встановити мультиплікатор разом з торцевою голівкою на гайку або головку болта, а в гніздо встановити динамометрический ключ або комірець.
Щоб мультиплікатор прослужив довше, слід застосовувати разом з ним тільки ручний інструмент, ні в якому разі не застосовувати механізовані пристрої типу гайковерта, а також не рекомендується експлуатувати мультиплікатор без обмежувача.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «JONNESWAY» в категории «Динамометрический ключ»
Показать все модели