Аккумулятор для портативных устройств ANKER Astro E1 5200mAh Li-ion V3 Black


Нет в наличии
399 грн.
Наличные:
399 грн
Безнал:
479 грн
Гарантия
18 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ANKER Astro E1 5200mAh Li-ion V3 Black - Power Bank

Сейчас в современном мире, где большое количество самых разных смартфонов и гаджетов не обойтись без дополнительных аксессуарам к ним. Зарядное устройство просто необходимо. В долгой дороге или путешествии эта вещь просто незаменима. Она помогает всегда быть на связи со своими близкими и друзьями. POWER BANK ANKER Astro E1 5200mAh Li-ion V3 предназначен для зарядки мобильных телефонов и
Читать полностью
Технічні параметри:

ANKER Astro E1 5200mAh Li-ion V3 Black - Power Bank

Зараз в сучасному світі, де велика кількість самих різних смартфонів і гаджетів не обійтися без додаткових аксесуарів до них. Зарядний пристрій просто необхідний. У довгій дорозі або подорожі ця річ просто незамінна. Вона допомагає завжди бути на зв'язку зі своїми близькими і друзями. POWER BANK ANKER Astro E1 5200mAh Li-ion V3 призначений для зарядки мобільних телефонів і планшетів. Однією з проблем водіїв може бути недостатня кількість роз'ємів, які необхідні для всіх пристроїв. Для даної моделі кількість гнізд становить - 1. Ємність батареї дорівнює 5200mAh. Рекомендовано звертати увагу на потужність пристроїв і гаджетів, які будуть підключаться до пристрою. Вона не повинна перевищувати допустиму, інакше пристрів, які підключені будуть поламані. Зарядний пристрій буде підтримувати високий заряд батареї Ваших пристроїв. А його якість дозволить використовувати його довгі роки. При використанні зарядного пристрою його перевагою є можливість зарядки або підключення одночасно двох і більше пристроїв. Зарядний пристрій є незамінним помічником в тривалій дорозі, особливо для людей, які проводять багато часу в дорозі.
Зовнішній акумулятор Power Bank допоможе зарядити пристрій близько 2-3 разів. Такого виду пристрої є надійними джерелами енергії для Ваших гаджетів. Також крім мобільних телефонів і планшетів, батарея заряджає всі пристрої, у яких живлення 5В. Power Bank - потрібна річ для мобільного телефону і інших гаджетів.

Вес
0.119 (кг)
Высота
12.5 (мм)
Длина
97 (мм)
Емкость аккумулятора
5200 (мАч)
Запоминание настроек
нет
Защита от короткого замыкания
предохранитель внутренний
Защита от неправильного подключения
предохранитель внутренний
Защита от перегрева
предохранитель внутренний
Защита от перезаряда
есть
Индикация заряда
Светодиодная
Производство
Китай
Ток заряда
2 (А)
Функции и оснащение
-
Ширина
25 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ANKER» в категории «Аккумулятор для портативных устройств»
Показать все модели