Нет в наличии
180 грн.
Наличные:
180 грн
Безнал:
216 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD MF03 - Аварийный фонарь
Фонарь MF03 - это ручной аварийный многофункциональный фонарик, носильный источник света для индивидуального использования, который послужит Вам в дороге, во время аварийных ситуаций, в походах и просто для прогулки в темное время суток. Благодаря компактным размерам, длинна 10 см, не занимает много места в машине или рюкзаке, а легковесность модели обеспечивает максимальный комфорт при работе с устройством.
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD MF03 - Аварийный ліхтар
Ліхтар MF03 - це ручний аварійний багатофункціональний ліхтарик, носильне джерело світла для індивідуального використання, який послужить Вам в дорозі, під час аварійних ситуацій, в походах і просто для прогулянки в темний час доби. Завдяки компактним розмірам, довжина 10 см, не займає багато місця в машині або рюкзаку, а легковажність моделі забезпечує максимальний комфорт при роботі з пристроєм. Корпус виготовлений з якісного міцного металу, з синім пластиком. Надійно захищає електроніку пристрою від падінь, ударів, і вібрацій. Особливостями такого ліхтарика є наявність висувної викрутки, відкривачки, ножиць і маленького ножика, а також оснащений скло боєм, що допоможе Вам у будь-яких екстремальних ситуаціях.
Джерело світла діоди і LED технологія, які дають яскраве світло. Один світлодіода LUXEON, потужністю 3 Вт. Металевий гладкий відбивач підсилює яскравість променя. Термін служби діодів становить 100 000 годин. Елемент живлення одна батарейка АА, вона найбільш поширена і легко замінна, з робочою напругою 1.5В.

Тип
Аварийный фонарь
Длина
100
Количество светодиодов
1
Влагоустойчивость
нет
Бренд
ZARYAD

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Фонарь»
Показать все модели