Грузовой аккумулятор SAFA 6СТ-180 Аз PLATINO TRUCK A842 (680 108 100)


Нет в наличии
4700 грн.
Наличные:
4700 грн
Безнал:
5640 грн
Приватбанк:
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SAFA 6СТ-180 Аз PLATINO TRUCK A842 (680 108 100)

Автомобильная батарея премиум класса SAFA PLATINO производятся в соответствии с европейскими стандартами качества. Забота об окружающей среде – одно из главных достоинств данных батарей. Благодаря современному оборудованию на заводе, количество выбросов вредных веществ в атмосферу и потребление энергии при изготовлении сократились на 20%.
Производитель рекомендует устанавливать SAFA
Читать полностью
Технічні параметри:

SAFA 6СТ-180 Аз PLATINO TRUCK A842 (680 108 100)

Автомобільна батарея преміум класу SAFA PLATINO виготовляються відповідно до європейських стандартів якості. Турбота про навколишнє середовище - одне з головних переваг даних батарей. Завдяки сучасному обладнанню на заводі, кількість викидів шкідливих речовин в атмосферу і споживання енергії при виготовленні скоротилися на 20%.

Виробник рекомендує встановлювати SAFA PLATINO TRUCK на комерційні автомобілі з великою кількістю споживачів енергії, і максимальними вимогами до вибростійкості.

Вантажні акумулятори SAFA PLATINO TRUCK не бояться глибоких розрядів і швидко відновлюються після тривалої експлуатації.

Сучасна технологія виготовлення решіток PowerFrame® дозволила отримати високу потужність при старті двигуна великого обсягу навіть в холодну пору року. Також вдалося захистити решітки від впливу корозії і тим самим продовжити термін служби АКБ при номінальних характеристиках.

Безпека при використанні досягається завдяки лабіринтовій конструкції кришки, яка запобігає іскрінню. А також завдяки спеціальному вогнегаснику і запобіжникам полюсних виводів.

Батарея заряджається прямо на заводі і готова до роботи відразу після підключення. Вона відрізняється низьким саморозрядом і не втрачає своїх заводських характеристик протягом 18 місяців без зарядки.

Країна виробник Чехія.

Емкость
180 (Ач)
Пусковой ток
1000 (А)
Плюсовая клемма
+ слева
Тип крепления
Верхнее
Длина
513 (мм)
Ширина
233 (мм)
Высота
233 (мм)
Страна производитель
Чехия

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «SAFA» в категории «Грузовой аккумулятор»
Показать все модели