Биты KING TONY 1/4 БИТ TORX Т8 L=25ММ 102508T


Нет в наличии
7 грн.
Наличные:
7 грн
Безнал:
8 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

БИТА 1/4 БИТ TORX Т8
Для того чтоб один инструмент был способен выполнять несколько задач и был многофункциональным, существует огромное количество разнообразных насадок. Именно благодаря таким насадкам расширяются возможности одного инструмента. Если рассматривать шуруповёрт, который предназначен для закручивания саморезов, то при использовании специальных насадок он имеет возможность полировать поверхность и выполнять много других функций.
Читать полностью
Технічні параметри:

БИТА 1/4 БИТ TORX Т8
Для того щоб один інструмент був здатний виконувати кілька завдань і був багатофункціональним, існує величезна кількість різноманітних насадок. Саме завдяки таким насадкам розширюються можливості одного інструмента. Якщо розглядати шуруповерт, який призначений для закручування саморізів, то при використанні спеціальних насадок він має можливість полірувати поверхню і виконувати багато інших функцій. Дані насадки називаються бітами, до вибору яких слід підходити відповідально, адже від них багато в чому залежить якість роботи з інструментом.
При виборі біти для шуруповерта потрібно розуміти, що вони повинні підходити по шліцам. Важливою умовою є те, що шуруп обов'язково повинен щільно прилягати до біти. Якщо біта не підходить, то шуруп не буде триматися добре і по цій причині біта швидко стане непридатною. Також з - за цього можна нанести собі різноманітні каліцтва. Тому важливо підбирати правильно біту до кожного використовуваному саморізу.
Так як існує досить велика кількість різних саморізів, то кожен майстер повинен мати в запасі достатню кількість насадок, які підходять до кожного з них. Біти існують різної довжини, яка може досягати до 100мм. Також на них можуть знаходиться обмежувачі, завдяки яким виключається можливість вкручування саморізів більш глибоко, ніж це необхідно.
Біта в формі зірочки Тоrх є найбільш використовуваною з форм шліца, які існують на даний момент. Вона має високу продуктивність. Біта має шість граней, завдяки яким має можливість стикатися з гвинтами або шурупами.
Головною особливістю даного виду біт є те, що у неї поліпшена зчіплюваність з поверхнею кріпильного елемента. Тому не потрібні величезні зусилля для того, щоб створився крутний момент. У біти 1/4 БІТ TORX L = 25мм знижена можливість зісковзування кріпильного пристосування. Причиною цього є те, що відбувається рівномірний розподіл навантаження на шість граней одночасно. Також з - за цієї особливості вони менш зношуються. Період експлуатації такого виду біт набагато більше. Модель Т8 досить популярна у вживанні.
Найбільш часто застосовують такі біти в машинобудуванні і при виконанні робіт з побутовою технікою. Битою TORX дуже зручно закручувати кріпильні елементи з відповідною формою головки.

Тип
Биты
Количество предметов в наборе
20

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «KING TONY» в категории «Бита»
Показать все модели