Накладки на пороги King AD-59 TYPE R


Нет в наличии
137 грн.
Наличные:
137 грн
Безнал:
164 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

KING AD-59 TYPE R - Защитная накладка на пороги

Настоящие автолюбители считают своим долгом осуществить тюнинг транспорта. На сегодняшний день существует множество способов сделать авто оригинальным. Одним из них являются накладки. Они помимо декоративных функций также выполняют защиту поверхности от пыли и влаги. Молдинги и накладки зачастую включены в базовую комплектацию большинства автомобилей, но не редко владельцы авто принимают
Читать полностью
Технічні параметри:

KING AD-59 TYPE R - Захисна накладка на попроги

Справжні автолюбителі вважають своїм обов'язком здійснити тюнінг транспорту. На сьогоднішній день існує безліч способів зробити авто оригінальним. Одним з них є накладки. Вони крім декоративних функцій також виконують захист поверхні від пилу і вологи. Молдинги і накладки часто включені в базову комплектацію більшості автомобілів, але не рідко власники авто приймають рішення замінити їх на інші. І це обумовлено наступними факторами: дані елементи мають спочатку погане заводське якість; в процесі експлуатації вони постраждали від подряпин і відколів, в результаті чого виникла необхідність замінити їх; власник авто вирішив провести тюнінг, в ході якого довелося міняти накладки.

В силу своєї конструкції і високої якості накладки на автомобілі не потрібно часто міняти, але в разі якщо така необхідність все ж виникає потрібно знати кілька тонкощів. В першу чергу варто визначитися з призначенням: декоративна або захисно-косметична. Також варто з'ясувати необхідне місце розташування. Накладки KING несуть в собі захисно-косметичний характер. Вони допомагають поліпшити і прикрасити автомобіль, а також забезпечують захист поверхонь автомобіля.

Накладка KING AD-59 TYPE R є захисною, призначена спеціально для монтажу на пороги автомобіля. Дана модель має напис "Type R". Вона є універсальною і підійде для будь-якої марки автомобіля. Відрізняється високою якістю, практичністю і довговічністю використання. У комплектацію входять чотири накладки.

Тип
Накладки на пороги

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «King» в категории «Декоративная накладка»
Показать все модели