Фонарь ZARYAD LED 3W ЛАМПА LED11


Нет в наличии
328 грн.
Наличные:
328 грн
Безнал:
394 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD LED 3W ЛАМПА LED11 - фонарь
Это лампа-фонарик, может служить как переносимый источник света для индивидуального использования, как автономная лампа аварийного включения (включается при пропадания напряжения сети) и как обычная лампа, работающая от сети. Очень удобна в экстремальных ситуациях. Лампа вкручивается в стандартный патрон Е-27, без дополнительного монтажа. Для использовании как ручной фонарик, надо выдвинуть цоколь, который и
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD LED 3W ЛАМПА LED11 - ліхтар
Це лампа-ліхтарик, може служити як переносне джерело світла для індивідуального використання, як автономна лампа аварійного включення (включається при зникнення напруги мережі) і як звичайна лампа, що працює від мережі. Дуже зручна в екстремальних ситуаціях. Лампа вкручується в стандартний патрон Е-27, без додаткового монтажу. Для використання як ручний ліхтарик, треба висунути цоколь, який і послужить рукояткою. Корпус виготовлений з РС-пластика (полікарбонат) білого кольору, це ударостійкий аморфний матеріал. Повноцінно працює при температурах від -20° до + 60°. Габаритні розміри: діаметр 70 мм, висота 115 мм, а з висувною ручкою 145 мм. Досить легкий, вагою 168 грам.
Джерело світла 24 світлодіода SMD 2835, які дають яскраве світло, колірною температурою 6000 К з блакитним відтінком світла. Термін служби світлодіодів понад 35 000 годин. Потужність світлового потоку складає 130 Лм. Луч має кут розсіювання 120°. Джерело живлення Li-ion акумулятор, його ресурс не менше 500 циклів. Вбудовані індикатори заряду (при зарядці діод світиться червоним світлом, а коли зарядка закінчена зеленим) і розряду акумулятора (після трьох годин роботи лампа мерехтить, при подальшому використанні яскравість знижується, але лампа може працювати в економ режимі 40-60 хвилин).

Тип
Ручной фонарь
Количество режимов яркости
2
Длина
112
Количество светодиодов
24
Питание
Li-ion аккумулятор
Влагоустойчивость
нет
Бренд
ZARYAD

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Фонарь»
Показать все модели