Туристический фонарь ZARYAD FLM01


Нет в наличии
150 грн.
Наличные:
150 грн
Безнал:
180 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD FLM01 - фонарь
Фонарь FLM01 - это туристический фонарик, удобный и функциональный источник света для индивидуального использования, который послужит Вам в дороге, во время кемпинга, в походах, выручит в ситуациях с недостаточным освещении. Компактный размер, не занимает много места в машине или даже в небольшой сумке. Габариты: высота 87 мм, ширина 64 мм и толщина 33 мм. Корпус изготовлен из качественного пластика черного цвета, со
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD FLM01 - ліхтар
Ліхтар FLM01 - це туристичний ліхтарик, зручне і функціональне джерело світла для індивідуального використання, який послужить Вам в дорозі, під час кемпінгу, в походах, виручить в ситуаціях з недостатнім висвітленні. Компактний розмір, не займає багато місця в машині або навіть в невеликій сумці. Габарити: висота 87 мм, ширина 64 мм і товщина 33 мм. Корпус виготовлений з якісного пластика чорного кольору, з кольоровими вставками. В асортименті зелений, синій, червоний і помаранчевий колір. Ударостійкий, витримує падіння з висоти одного метра. Особливістю такого ліхтарика є вбудований магніт, для кріплення на металеві поверхні, звільняє Ваші руки. Також є дужка гачок, за допомогою якого можна підвісити ліхтарик в наметі, на гілку дерева і в будь-якому доступному місці.
Джерело світла діоди і LED технологія, які дають білий яскраве світло. Кількість світлодіодів 24, потужність одного 4.5 Вт, з гладким металевим відбивачем збільшує яскравість променя. Управляється однією кнопкою, яка знаходиться на корпусі. Елемент живлення три батарейки ААА маленького розміру, довгою 43мм і діаметром 8.3мм, з робочою напругою 1.5В.

Тип
Туристический фонарь
Количество режимов яркости
2
Количество светодиодов
24
Влагоустойчивость
нет
Длина
87 (мм)
Питание
ААА батарейки

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Фонарь»
Показать все модели