Нет в наличии
280 грн.
Наличные:
280 грн
Безнал:
336 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ZARYAD MF01 - ручной фонарь
Фонарь MF01 - это ручной универсальный фонарик, носильный источник света для индивидуального использования, который послужит Вам в дороге, во время кемпинга, в походах и просто для прогулки в темное время суток. При его компактном размере, длинна 160 мм, не занимает много места в машине или небольшой сумке, а с помощью ремешка его удобно носить на руке. Корпус изготовлен из анодированный алюминий, черного
Читать полностью
Технічні параметри:

ZARYAD MF01 - ручний ліхтар
Ліхтар MF01 - це ручний універсальний ліхтарик, носильне джерело світла для індивідуального використання, який послужить Вам в дорозі, під час кемпінгу, в походах і просто для прогулянки в темний час доби. При його компактному розмірі, довжина 160 мм, не займає багато місця в машині або невеликій сумці, а за допомогою ремінця його зручно носити на руці. Корпус виготовлений з анодованого алюмінію, чорного глянцевого кольору. Анодування захищає вироби від корозії, від підвищеної вологості і механічних пошкоджень (подряпини, потертостей). Особливістю такого ліхтарика є фокусування світла. Лінза дає можливість змінювати кут розсіювання світла, дальність розсіяного променя 25 метрів, а максимально сфокусованого 150 метрів. Ще ліхтарик оснащений аварійним молотком і має режим подачі сигналу SOS, може послужити Вам в екстремальних ситуаціях.
Джерело світла діоди і LED технологія, які дають біле яскраве світло. Один світлодіод, з гладким металевим відбивачем збільшує яскравість променя. Максимальний час роботи, без підзарядки, такого світлодіодного ліхтарика досягає 5 годин. Елемент живлення одна акумуляторна батарея, вона витримує 500 циклів зарядки, яка здійснюється від мережі.

Тип
Ручной фонарь
Мощность светового потока
2500
Дальность луча
150
Время работы
5
Количество режимов яркости
1
Длина
160
Количество светодиодов
1
Питание
D батарейки
Влагоустойчивость
да
Бренд
ZARYAD

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «ZARYAD» в категории «Фонарь»
Показать все модели